Apel Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii do hodowców drobiu

Apel Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii do hodowców drobiu Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 Na prośbę Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Gorlicach, publikujemy Apel Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii do hodowców drobiu.

Pociągiem do Krynicy i Nowego Sącza

Pociągiem do Krynicy i Nowego Sącza Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 Miło nam poinformować, że od 3 lipca do 5 września br. kursować będą weekendowe połączenia kolejowe relacji Jasło – Krynica Zdrój – Jasło, Jasło - Nowy Sącz - Jasło. Pociągi zatrzymywać będą się także na stacji Gorlice – Zagórzany.

Konkurs "EKOświat za 100 lat" z okazji dnia ziemi

Konkurs Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 Zachęcamy uczniów klas 1-6 do wzięcia udziału w konkursie "EKOświat za 100 lat".

Wykaz lokali mieszkalnych do sprzedaży na rzecz najemców

Wykaz lokali mieszkalnych do sprzedaży na rzecz najemców Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 Wykaz lokali mieszkalnych Miasta Gorlice przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemców wraz ze sprzedażą ułamkowej części gruntu.

Rehabilitacja kompleksowa – wykorzystaj szansę!

Rehabilitacja kompleksowa – wykorzystaj szansę! Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 Oddział Małopolski PFRON zaprasza do udziału w projekcie pn. „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”.

Rodzinny plan żywieniowy

Rodzinny plan żywieniowy Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 Rodzinny plan żywieniowy to innowacyjne rozwiązanie zapewniające zdrowe posiłki dla całej rodziny. Przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 17 lat.

Zmarł Zbigniew Grygowicz

Zmarł Zbigniew Grygowicz Niedziela, 11 kwietnia 2021 Z głębokim żalem informujemy, że w wieku 76 lat zmarł Zbigniew Grygowicz, Radny Rady Miasta Gorlice w latach 1998-2014.

Odcinek Stróżowskiej i Mickiewicza zamknięty do 19 kwietnia!

Odcinek Stróżowskiej i Mickiewicza zamknięty do 19 kwietnia! Piątek, 9 kwietnia 2021 Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe „Godrom” Sp. z o.o. informuje, że w dniach 10-19.04 br., odcinek ulicy Stróżowskiej od skrzyżowania z ul. Krakowską oraz ulica Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Legionów będzie wyłączony z ruchu kołowego.

Zmarł Jan Taboł

Zmarł Jan Taboł Piątek, 9 kwietnia 2021 Z głębokim żalem informujemy, że w wieku 69 lat zmarł Jan Taboł, długoletni Prezes Gorlickiego Klubu Abstynenta "Egida".

Znaleziono psa

Znaleziono psa Piątek, 9 kwietnia 2021 W lecznicy dla zwierząt w Gorlicach znajduje się zagubiony pies.

W „Sokole” praca wre!

W „Sokole” praca wre! Czwartek, 8 kwietnia 2021 Chociaż z zewnątrz nie widać jeszcze wielkich zmian, to w środku praca wre! Historyczna siedziba Towarzystwa Gimnastycznego Sokół odzyskuje swój dawny blask!

Gorliczanka Klaudia Jaśkowiec w wyjątkowym teledysku!

Gorliczanka Klaudia Jaśkowiec w wyjątkowym teledysku! Czwartek, 8 kwietnia 2021 Zapraszamy do obejrzenia teledysku, w którym wystąpiła gorliczanka Klaudia Jaśkowska – tancerka, choreograf i instruktorka tańca. Wraz ze swoim partnerem Tomaszem Lenartowiczem, zatańczyła zmysłową salsę do utworu „You'll never go", zagranicznego wykonawcy Oliviera Saxa.

Konkurs grantowy Zielona Ławeczka

Konkurs grantowy Zielona Ławeczka Środa, 7 kwietnia 2021 „Zielona Ławeczka” to ogólnopolski, prospołeczny projekt grantowy, adresowany do mieszkańców otwartych osiedli, zarządzanych przez spółdzielnie i wspólnoty, w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców.

Przedłużenie zasad bezpieczeństwa do 18 kwietnia

Przedłużenie zasad bezpieczeństwa do 18 kwietnia Środa, 7 kwietnia 2021 Choć od kilku dni odnotowujemy mniejszą liczbę zakażeń, to sytuacja w szpitalach wciąż jest bardzo trudna. Każdego dnia przybywają pacjenci wymagający hospitalizacji, a także pomocy respiratorów. Dlatego przedłużamy obowiązujące obostrzenia do 18 kwietnia.

Statystyki USC za marzec 2021

Statystyki USC za marzec 2021 Środa, 7 kwietnia 2021 Miesięczne statystyki Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich w Gorlicach.