Przerwa w dostawie wody! AKTUALIZACJA!
Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. informuje, że w czasie przygotowań do jutrzejszej akcji serwisowej na sieci wodociągowej przy ul. Blich doszło do nieoczekiwanej awarii, w wyniku której wystąpiła przerwa w dostawie wody.
„Powrót ze szpitala. Co dalej?”
Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Fundacja Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Wyjdź z Domu” zaprasza na spotkanie informacyjno - szkoleniowe pn. „Powrót ze szpitala. Co dalej?”.
Elektroniczne wnioski o Świadczenia Rodzinne i Świadczenia z Funduszu Alimentacyjnego już od 1 lipca 2026 r.
Poniedziałek, 22 czerwca 2026
W związku ze zbliżającym się nowym okresem ustalania uprawnień do świadczeń, uprzejmie informujemy, że od 1 lipca 2026 r. można składać elektronicznie wnioski o świadczenia rodzinne, świadczenia z funduszu alimentacyjnego.
Wycieczka mieszkańów Osiedla nr 5 „Młodych”
Poniedziałek, 22 czerwca 2026
13 czerwca 2026 r. mieszkańcy Osiedla nr 5 „Młodych” wzięli udział w wycieczce zorganizowanej przez Zarząd Osiedla. Celem wyprawy były dwa niezwykłe miejsca: malowniczy Sandomierz oraz monumentalne ruiny zamku Krzyżtopór w miejscowości Ujazd.
Przystąpienie do zmiany Planu
Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Ogłoszenie o przystąpieniu do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Miasto Gorlice – Plan Nr 4” w rejonie ul. Skrzyńskich i ul. Bieckiej w Gorlicach oraz o wszczęciu postępowania w sprawie przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko.
Zapraszamy na Jubileusz 120-lecia I LO im. Marcina Kromera
Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Stowarzyszenie Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach oraz Dyrekcja zapraszają na obchody Jubileuszu 120-lecia Szkoły, które odbędą się 25 i 26 września 2026 roku.
Uwaga na burze!
Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie II stopnia dla powiatu gorlickiego przed burzami.
Oferta pracy
Piątek, 19 czerwca 2026
Na prośbę Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach publikujemy ofertę pracy na stanowisko specjalista/specjalistka ds. techniczno-budowlanych.
Silent Disco wraca do Gorlic!
Piątek, 19 czerwca 2026
Burmistrz Miasta Gorlice i Młodzieżowa Rada Miasta Gorlic ponownie zapraszają wszystkich na wyjątkową imprezę - Silent Disco!
Akcja Lato 2026 z Gorlickim Centrum Kultury!
Piątek, 19 czerwca 2026
Wakacje coraz bliżej, a my zapraszamy Was do Gorlickiego Centrum Kultury na pełen atrakcji program letnich zajęć!
Iskry Niepodległej ponownie w Gorlicach!
Piątek, 19 czerwca 2026
Już 25–26.06 ponownie będziemy mieli kolejną okazję, by odwiedzić „Iskry Niepodległej” – niezwykłe mobilne widowisko multimedialne prezentujące historie wybitnych Polek i Polaków, których osiągnięcia zmieniały świat i do dziś inspirują kolejne pokolenia.
Sportowa Akcja Lato 2026!
Piątek, 19 czerwca 2026
Wakacje tuż-tuż, a wraz z nimi nadchodzi tradycyjna Akcja LATO w Gorlicach! Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do wspólnej zabawy podczas licznych wydarzeń i zajęć sportowo-rekreacyjnych. Czeka Was mnóstwo ruchu, radości i letnich emocji!
Delegacja Miasta Gorlice na międzynarodowym spotkaniu partnerów projektu GOV4PeaCE w Belgii
Czwartek, 18 czerwca 2026
W dniach 10–12 czerwca 2026 r. w belgijskim Ypres (Ieper) odbyło się czwarte międzynarodowe spotkanie partnerów projektu GOV4PeaCE. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele samorządów, instytucji kultury oraz organizacji zaangażowanych w realizację projektu z Polski, Belgii, Włoch, Francji, Słowenii, Węgier, Słowacji i Rumunii. Miasto Gorlice reprezentowała delegacja w składzie: Magdalena Bajorek, Dominika Kamińska-Kornaś, Natalia Pacana-Roman oraz Monika Orchel.
Kolejne wyjątkowe spotkanie z Mistrzem za nami!
Czwartek, 18 czerwca 2026
Za nami drugie już spotkanie z cyklu „Spotkanie z Mistrzem”, którego celem jest inspirowanie młodych sportowców do rozwijania swoich pasji i aktywności fizycznej. Tym razem gościem był Władysław Kozakiewicz – mistrz olimpijski, wielokrotny medalista i legenda polskiej lekkoatletyki.
Mini Bieg Naftowy 2026 za nami!
Czwartek, 18 czerwca 2026
14 czerwca 2026 roku na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach odbył się Mini Bieg Naftowy – wydarzenie, które po raz kolejny zgromadziło liczne grono młodych miłośników sportu oraz ich rodziny. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych na starcie stanęły dziesiątki dzieci, które z ogromnym zaangażowaniem pokonywały przygotowane dla nich dystanse. W imieniu Burmistrza Miasta Gorlice uczestników wydarzenia wspierał Zastępca Burmistrza Miasta Gorlice Sebastian Puchajda.
*/ ?>
/*
*/ ?>
*/ ?>
/*
*/ ?>
*/ ?>
/*
*/ ?>
*/ ?>
/*
*/ ?>
*/ ?>
/*
*/ ?>
*/ ?>
/*
*/ ?>





