Powracają ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego

Powracają ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego Piątek, 10 lipca 2020 W związku z potwierdzonymi przez gorlicki SANEPID przypadkami zakażenia koronawirusem oraz w trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników, powracają ograniczenia w funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Zamówienie - OR-III.271.2.19.2020

Zamówienie - OR-III.271.2.19.2020 Piątek, 10 lipca 2020 Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, drukarek wielofunkcyjnych i monitorów interaktywnych dla placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w Gorlicach.

Główny Geolog Kraju odwiedził odwiert w Sękowej

Główny Geolog Kraju odwiedził odwiert w Sękowej Piątek, 10 lipca 2020 Piotr Dziadzio – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Klimatu odwiedził dziś odwiert poszukiwawczo-rozpoznawczy Sękowa GT-1.

Zmiana terminu otwarcia basenu odkrytego!

Zmiana terminu otwarcia basenu odkrytego! Piątek, 10 lipca 2020 OSiR Gorlice informuje, że ze względu na niekorzystne prognozy pogody na najbliższy weekend termin otwarcia basenu kąpielowego zostaje przesunięty z niedzieli 12 lipca na wtorek 14 lipca.

Rusza III nabór do programu Małopolska Niania 2.0

Rusza III nabór do programu Małopolska Niania 2.0 Piątek, 10 lipca 2020 Województwo Małopolskie - Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie w związku z realizacją Projektu „Małopolska Niania 2.0” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś Priorytetowa 8 Rynek pracy, Działanie 8.5 Wsparcie na rzecz łączenia życia zawodowego z prywatnym Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020ogłasza TRZECI NABÓR DO PROJEKTU „MAŁOPOLSKA NIANIA 2.0”!

Przetarg nieograniczony na remont, przebudowę i rozbudowę Krytej Pływalni FALA w Gorlicach

Przetarg nieograniczony na remont, przebudowę i rozbudowę Krytej Pływalni FALA w Gorlicach Piątek, 10 lipca 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłasza przetarg nieograniczony na remont, przebudowę i rozbudowę Krytej Pływalni FALA w Gorlicach, etap II, w systemie zaprojektuj i wybuduj.

Informacja o ocenie oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko

Informacja o ocenie oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko Piątek, 10 lipca 2020 Publikujemy informację o ocenie oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia planowanego do realizacji na terenie Gorlic przez PUK „Empol” Sp. z o.o.

Małopolska Olimpiada Frekwencji

Małopolska Olimpiada Frekwencji Piątek, 10 lipca 2020 Drogi Rodzicu! Twoja obywatelska postawa to przede wszystkim dobry przykład dla młodego pokolenia, ale także szansa na atrakcyjną formę edukacji dla Twojego dziecka w kolejnym roku nauki w szkole.

Zamówienie - OR-III.271.2.18.2020

Zamówienie - OR-III.271.2.18.2020 Czwartek, 9 lipca 2020 Wykonanie robót budowlanych związanych z remontem pomieszczeń kuchennych w Szkole Podstawowej nr 4 w Gorlicach prowadzonych w ramach zadania „Posiłek w szkole i w domu – Moduł 3 - SP nr 4 w Gorlicach”

Dłuższa przerwa w dostawie wody w związku z modernizacją magistrali ciepłowniczej

Dłuższa przerwa w dostawie wody w związku z modernizacją magistrali ciepłowniczej Czwartek, 9 lipca 2020 W związku z pracami objemującymi II etap przebudowy i modernizacji odcinka magistrali ciepłowniczej, informujemy, że w dniach 22.07 – 06.08.2020 r., nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody dla mieszkańców Gorlic. Blisko siedmiomilionowa inwestycja realizowana przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Gorlicach, ograniczy straty ciepła na przesyle aż w 70%.

Informacja dotycząca głosowania w II turze wyborów - dla pacjentów opuszczających szpital

Informacja dotycząca głosowania w II turze wyborów - dla pacjentów opuszczających szpital Czwartek, 9 lipca 2020 Informacja dotycząca głosowania w II turze wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - dla pacjentów opuszczających szpital.

Festiwal Muzyka Zaklęta w Drewnie

Festiwal Muzyka Zaklęta w Drewnie Czwartek, 9 lipca 2020 Już w niedzielę 12 lipca ruszają koncerty on-line 14. edycji Festiwalu Muzyka Zaklęta w Drewnie. W ciągu najbliższych trzech miesięcy wysłuchamy artystów prezentujących różne gatunki, style i klimaty muzyczne, a scenerią ich występów będą niezwykłe obiekty wpisane na Szlak Architektury Drewnianej w Małopolsce, również te wpisane na listę UNESCO.

Oferta pracy

Oferta pracy Czwartek, 9 lipca 2020 Na prośbę firmy Stemik Sp. z o.o. publikujemy ofertę pracy.

Informacja o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach

Informacja o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach Czwartek, 9 lipca 2020 Publikujemy informację o przedsięwzięciu wymagającym uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.

Informacja o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach

Informacja o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach Czwartek, 9 lipca 2020 Publikujemy informację o przedsięwzięciu wymagającym uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.