Dom Polsko - Słowacki im. Dušana Jurkoviča

Dom Polsko - Słowacki im. Dušana Jurkoviča Miasto Gorlice Rynek 1 Celem działalności Domu Polsko-Słowackiego w Gorlicach jest inicjowanie i pogłębianie współpracy polsko-słowackiej na różnych płaszczyznach.

FHU VENSTER

FHU VENSTER Miasto Gorlice Biecka 23J Sprzedaż i montaż okien PCV, bram garażowych, stolarki aluminiowej, kostki granitowej, kamienia naturalnego oraz grysów i żwirków ogrodowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów, nawiązaliśmy współpracę z największymi producentami stolarki z PCV i aluminium w Polsce takimi jak: Pagen, Drutex, Budvar Centrum, Eko-Okna. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę okien PCV do potrzeb każdego naszego klienta.Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment wyrobów z kamienia naturalnego do wykorzystania m.in. na elewacje i podłogę a także najlepszą kostkę granitową za rozsądną cenę.

FunnyTime

Miasto Gorlice Dukielska 119 Agencja Eventowa "FunnyTime" to firma stawiająca na kreatywność i dobrą zabawę. Dzięki determinacji w działaniu klienci korzystający z naszych usług będą w 100% zadowoleni z inwestycji w swój wolny czas. Nasza firma organizuje eventy dla firm, według życzenia klienta możemy zorganizować całą imprezę lub mogą Państwo skorzystać tylko z części oferowanych przez nas usług. Jeżeli zależy Wam na efektywniejszej pracy zespołu, większym zgraniu współpracowników, poprawie atmosfery w miejscu pracy, a także na wzroście wzajemnego zaufania zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.   Poza tym organizujemy również imprezy okolicznościowe.   Chcesz zrobić komuś atrakcyjny prezent na urodziny? Chcesz zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski/panieński? Nie masz pomysłu na spotkanie klasowe po latach? Chcesz po prostu zrobić coś fajnego z przyjaciółmi? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Dzięki nam będzie to niezapomniana przygoda!   Nasza dewiza: NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH! Nasze cele: Organizacja imprez „od A do Z” zawsze tak, aby klient był zadowolony Elastyczność (dostosowujemy się do oczekiwań klienta, a także do jego budżetu) Bezpieczeństwo Najwyższy poziom obsługi   Oferujemy organizację: Imprez firmowych (wyjazdowe i stacjonarne) Pikników Urodzin Wieczorów kawalerskich/panieńskich Zjazdów absolwentów I innych Zapewniamy: Rezerwację hotelu/pensjonatu/lokalu Wynajem obiektu sportowego Catering Dokumentację foto/video Transport Organizowane przez nas imprezy integracyjne zapewniają: Świetną zabawę Integrację (poczucie wspólnoty) Poprawę komunikacji między pracownikami Rywalizację Pobudzają do kreatywnego myślenia Etapy organizacji imprez: Zapoznanie się z oczekiwaniami klienta Wybór miejsca imprezy i przygotowanie programu Akceptacja klienta Organizacja imprezy Czuwanie nad przebiegiem imprezy

Krostrade

Miasto Gorlice Chopina 27