Ul. Jagiełły z nową nawierzchnią

Ul. Jagiełły z nową nawierzchnią Piątek, 7 sierpnia 2020 Zakończyła się przebudowa ul. Jagiełły na odcinku od ul. Kołłątaja do ul. 3 Maja. Tym samym wygodniej dotrzemy m.in. do biblioteki i na pocztę.

Czasowa zmiana organizacji ruchu na ul. Jagiełły

Czasowa zmiana organizacji ruchu na ul. Jagiełły Środa, 29 lipca 2020 Od 3 sierpnia wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu drogowego na ul. Jagiełły. Jest ona efektem prac prowadzonych wokół budynku „Sokoła”.

Rozpoczął się remont „Sokoła”

Rozpoczął się remont „Sokoła” Wtorek, 2 czerwca 2020 Rozpoczął się remont jednego z najpiękniejszych i najbardziej charakterystycznych budynków naszego miasta. Wkrótce, historyczna siedziba Towarzystwa Gimnastycznego Sokół zacznie odzyskiwać swój blask.

Trwają prace na ul. Jagiełły

Trwają prace na ul. Jagiełły Czwartek, 21 maja 2020 Przypominamy, że trwa remont ulicy Jagiełły - od ul. Kołłątaja do ul. 3 Maja. Odcinek drogi koło poczty jest zamknięty dla ruchu.

Rusza przebudowa odcinka ul. Jagiełły - zmiana organizacji ruchu

Rusza przebudowa odcinka ul. Jagiełły - zmiana organizacji ruchu Piątek, 17 kwietnia 2020 Wkrótce rozpocznie się przebudowa ulicy Jagiełły, od ul. Kołłątaja do ul. 3 Maja. W związku z tym od 22 kwietnia odcinek ten zostanie zamknięty dla ruchu.

Ulice Kromera, Jagiełły i Niepodległości znów przejezdne!

Ulice Kromera, Jagiełły i Niepodległości  znów przejezdne! Sobota, 17 sierpnia 2019 Zakończyły się prace związane z przebudową ulic Kromera i Niepodległości. Jak informuje wykonawca inwestycji, od dziś (tj. 17.08.2019) od godzin popołudniowych, na nowo wyremontowanych ulicach przywrócony został ruch kołowy oraz pieszy, zgodnie z docelową organizacją. Kolejnym krokiem będzie odbiór całości zadania.

Wkrótce ruszy przebudowa ul. Kromera i Niepodległości

Wkrótce ruszy przebudowa ul. Kromera i Niepodległości Środa, 3 kwietnia 2019 Niebawem rozpocznie się przebudowa ulic Niepodległości i Kromera w Gorlicach.

Obszar Starówka - rewitalizacja miast średnich i małych

Obszar Starówka - rewitalizacja miast średnich i małych Wtorek, 19 marca 2019 W dniu 06.06.2018 r., Miasto Gorlice w ramach Projektu Partnerskiego z Powiatem Gorlickim, podpisało umowę z Zarządem Województwa Małopolskiego, o dofinansowanie projektu pn.: „Obszar Starówka - lokalne centrum naukowo-kulturalno-sportowo-rekreacyjne wraz z przebudową dróg lokalnych i infrastruktury technicznej Gorlic”, w ramach 11. Osi Priorytetowej Rewitalizacja przestrzeni regionalnej, Działanie 11.1 Rewitalizacja miast, Poddziałanie 11.1.2 Rewitalizacja miast średnich i małych.