przewiń do góry
Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Budynek Sokoła dostał nowe życie!

Budynek Sokoła dostał nowe życie!

Zakończyły się prace związane z rewitalizacją historycznej siedziby Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół". Budynek odzyskał swój blask i ponownie stał się jednym z najpiękniejszych obiektów naszego miasta.

W „Sokole” praca wre!

W „Sokole” praca wre!

Chociaż z zewnątrz nie widać jeszcze wielkich zmian, to w środku praca wre! Historyczna siedziba Towarzystwa Gimnastycznego Sokół odzyskuje swój dawny blask!

Rozpoczął się remont „Sokoła”

Rozpoczął się remont „Sokoła”

Rozpoczął się remont jednego z najpiękniejszych i najbardziej charakterystycznych budynków naszego miasta. Wkrótce, historyczna siedziba Towarzystwa Gimnastycznego Sokół zacznie odzyskiwać swój blask.

Ulice Kromera, Jagiełły i Niepodległości  znów przejezdne!

Ulice Kromera, Jagiełły i Niepodległości znów przejezdne!

Zakończyły się prace związane z przebudową ulic Kromera i Niepodległości. Jak informuje wykonawca inwestycji, od dziś (tj. 17.08.2019) od godzin popołudniowych, na nowo wyremontowanych ulicach przywrócony został ruch kołowy oraz pieszy, zgodnie z docelową organizacją. Kolejnym krokiem będzie odbiór całości zadania.

Obszar Starówka - rewitalizacja miast średnich i małych

Obszar Starówka - rewitalizacja miast średnich i małych

W dniu 06.06.2018 r., Miasto Gorlice w ramach Projektu Partnerskiego z Powiatem Gorlickim, podpisało umowę z Zarządem Województwa Małopolskiego, o dofinansowanie projektu pn.: „Obszar Starówka - lokalne centrum naukowo-kulturalno-sportowo-rekreacyjne wraz z przebudową dróg lokalnych i infrastruktury technicznej Gorlic”, w ramach 11. Osi Priorytetowej Rewitalizacja przestrzeni regionalnej, Działanie 11.1 Rewitalizacja miast, Poddziałanie 11.1.2 Rewitalizacja miast średnich i małych.