Ulice Kromera, Jagiełły i Niepodległości znów przejezdne!

Ulice Kromera, Jagiełły i Niepodległości  znów przejezdne! Sobota, 17 sierpnia 2019 Zakończyły się prace związane z przebudową ulic Kromera i Niepodległości. Jak informuje wykonawca inwestycji, od dziś (tj. 17.08.2019) od godzin popołudniowych, na nowo wyremontowanych ulicach przywrócony został ruch kołowy oraz pieszy, zgodnie z docelową organizacją. Kolejnym krokiem będzie odbiór całości zadania.

Wkrótce ruszy przebudowa ul. Kromera i Niepodległości

Wkrótce ruszy przebudowa ul. Kromera i Niepodległości Środa, 3 kwietnia 2019 Niebawem rozpocznie się przebudowa ulic Niepodległości i Kromera w Gorlicach.

Obszar Starówka - rewitalizacja miast średnich i małych

Obszar Starówka - rewitalizacja miast średnich i małych Wtorek, 19 marca 2019 W dniu 06.06.2018 r., Miasto Gorlice w ramach Projektu Partnerskiego z Powiatem Gorlickim, podpisało umowę z Zarządem Województwa Małopolskiego, o dofinansowanie projektu pn.: „Obszar Starówka - lokalne centrum naukowo-kulturalno-sportowo-rekreacyjne wraz z przebudową dróg lokalnych i infrastruktury technicznej Gorlic”, w ramach 11. Osi Priorytetowej Rewitalizacja przestrzeni regionalnej, Działanie 11.1 Rewitalizacja miast, Poddziałanie 11.1.2 Rewitalizacja miast średnich i małych.