5 milionów na kolejną Strefę Aktywności Gospodarczej!

5 milionów na kolejną Strefę Aktywności Gospodarczej! Piątek, 17 lipca 2020 Jeszcze w tym roku rozpoczną się prace projektowe związane z utworzeniem Strefy Aktywności Gospodarczej przy ul. Zakole. Miasto Gorlice pozyskało na ten cel 5 083 671,50 złotych! Jest to kolejne działanie ukierunkowane na rozwój gospodarczy miasta.

Mamy dofinansowanie na remont dwóch szkolnych stołówek

Mamy dofinansowanie na remont dwóch szkolnych stołówek Poniedziałek, 1 czerwca 2020 Miasto Gorlice po raz kolejny z sukcesem sięgnęło po fundusze zewnętrzne. Tym razem dofinansowanie o łącznej wartości 160 000 zł pozyskane w ramach rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” – moduł 3, trafi do 2 gorlickich szkół – MZS Nr 3 i MZS Nr 4 w Gorlicach.

Bezpłatne konsultacje z pozyskiwania funduszy unijnych

Bezpłatne konsultacje z pozyskiwania funduszy unijnych Poniedziałek, 24 lutego 2020 Zapraszamy mieszkańców oraz przedstawicieli instytucji z terenu gmin: Gorlice, Ropa, Uście Gorlickie i Miasta Gorlice na bezpłatne konsultacje, dotyczące możliwości pozyskiwania dofinansowania z Funduszy Europejskich.

Bezpłatne konsultacje z pozyskiwania funduszy unijnych

Bezpłatne konsultacje z pozyskiwania funduszy unijnych Czwartek, 13 lutego 2020 Zapraszamy mieszkańców oraz przedstawicieli instytucji z terenu gmin: Gorlice, Ropa, Uście Gorlickie i Miasta Gorlice na bezpłatne konsultacje, dotyczące możliwości pozyskiwania dofinansowania z Funduszy Europejskich.

Z Fundacją PZU po lekcjach

Z Fundacją PZU po lekcjach Wtorek, 6 sierpnia 2019 Program wspiera nowatorskie, długofalowe projekty, które poprzez współpracę podmiotu ubiegającego się o dotację wraz ze szkołami, nauczycielami, innymi organizacjami społecznymi i środowiska lokalnego rozwijają w uczniach kreatywność, zdolności i pasje, poprawiają standardy nauczania oraz ułatwiają praktyczne zastosowanie nabytej w szkole wiedzy.

Mamy 5 milionów na przebudowę ulicy Łokietka!

Mamy 5 milionów na przebudowę ulicy Łokietka! Piątek, 26 lipca 2019 Miasto Gorlice pozyskało dofinansowanie na rozbudowę ul. Łokietka, w ramach II edycji Funduszu Dróg Samorządowych. Otrzymana dotacja opiewa na kwotę 4 844 975,00 zł i może zostać zwiększona do 80% kosztów kwalifikowanych zadania. Całość prac obejmie odcinek drogi powyżej skrzyżowania z ulicą Pocieszka do Brzezinki oraz od Brzezinki do skrzyżowania z ulicą Węgierską - łącznie blisko 1,7 km, a według kosztorysów inwestorskich wyniesie 9 817 932,86 zł.

Posiłek w szkole i w domu - dofinansowanie dla MZS nr 6

Posiłek w szkole i w domu - dofinansowanie dla MZS nr 6 Piątek, 7 czerwca 2019 Dzięki wsparciu w ramach rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” – moduł 3, Miejski Zespół Szkół Nr 6 w Gorlicach im. Bohaterów Ziemi Gorlickiej otrzyma dofinansowanie na doposażenie i poprawę standardu funkcjonującej stołówki szkolnej.

Jednak w Gorlicach zagości OSA

Jednak w  Gorlicach zagości OSA Piątek, 24 maja 2019 Blisko rok temu informowaliśmy, że niestety OSA (Otwarta Strefa Aktywności) nie zawita do Gorlic. Dziś spieszymy do Państwa z dobrą wiadomością. W ramach uzyskanego przez miasto dofinansowania, powstanie siłownia plenerowa przy ul. Batorego. Projekt zostanie zrealizowany w roku bieżącym.

Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców powiatu gorlickiego

Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców powiatu gorlickiego Czwartek, 8 listopada 2018 Zapraszamy mieszkańców oraz przedstawicieli instytucji z terenu gmin: Biecz, Lipinki, Miasta Gorlice, Gminy Gorlice i Sękowa na bezpłatne konsultacje, dotyczące możliwości pozyskiwania dofinansowania z Funduszy Europejskich.

Kolejny gorlicki projekt z dofinansowaniem!

Kolejny gorlicki projekt z dofinansowaniem! Środa, 10 października 2018 Jedna ze 143 Ławek Niepodległości stanie w Gorlicach! Miło nam poinformować, że kolejny gorlicki projekt uzyskał dofinansowanie! Już wkrótce, dzięki Konkursowi Ministra Obrony Narodowej, na skwerze przy Bibliotece stanie multimedialna Ławka Niepodległości.