Nabór na stanowisko Zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich

Nabór na stanowisko Zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich Czwartek, 25 czerwca 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Poniedziałek, 8 czerwca 2020 Informacja o wynikach naboru na stanowisko Kierownika Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne Środa, 3 czerwca 2020 Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne na stanowisko Kierownika Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych.

Nabór na stanowisko Kierownika Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych

Nabór na stanowisko Kierownika Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Środa, 13 maja 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze: Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Piątek, 6 marca 2020 Informacja o wynikach naboru na stanowisko inspektora w Dziale Finansowo-Budżetowym Wydziału Księgowości Finansowo-Podatkowej.

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne Środa, 19 lutego 2020 Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne na stanowisko inspektora w Dziale Finansowo-Budżetowym Wydziału Księgowości Finansowo-Podatkowej.

Nabór na stanowisko inspektora w Dziale Finansowo – Budżetowym

Nabór na stanowisko inspektora w Dziale Finansowo – Budżetowym Piątek, 7 lutego 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: inspektor w Dziale Finansowo – Budżetowym Wydziału Księgowości Finansowo - Podatkowej Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Poniedziałek, 13 stycznia 2020 Informacja o wynikach naboru na stanowisko inspektora ds. gospodarki przestrzennej i architektury w Wydziale Inwestycji i Rozwoju w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Wtorek, 31 grudnia 2019 Informacja o wynikach naboru na stanowisko podinspektora w Biurze Informacji i Promocji w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Nabór na stanowisko podinspektora w Biurze Informacji i Promocji

Nabór na stanowisko podinspektora w Biurze Informacji i Promocji Wtorek, 10 grudnia 2019 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: podinspektor w Biurze Informacji i Promocji Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne Poniedziałek, 25 listopada 2019 Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne na stanowisko inspektora ds. gospodarki przestrzennej w Dziale Gospodarki Przestrzennej i Architektury Wydziału Inwestycji i Rozwoju.

Nabór na stanowisko inspektora ds. gospodarki przestrzennej i architektury

Nabór na stanowisko inspektora ds. gospodarki przestrzennej i architektury Środa, 6 listopada 2019 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: inspektor ds. gospodarki przestrzennej i architektury w Wydziale Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Czwartek, 31 października 2019 Informacja o wynikach naboru na stanowisko Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Nabór na stanowisko kierownika USC

Nabór na stanowisko kierownika USC Czwartek, 17 października 2019 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - kierownik Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich.

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne Poniedziałek, 29 kwietnia 2019 Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne na stanowisko inspektora ds. kontroli w Biurze Audytu i Kontroli Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne Poniedziałek, 29 kwietnia 2019 Komisja Rekrutacyjna informuje, że w wyniku wstępnej oceny ofert na stanowisko audytora wewnętrznego do następnego etapu naboru zakwalifikował się 1 kandydat spełniający wymagania niezbędne określone w ogłoszeniu.

Nabór na stanowisko audytora wewnętrznego

Nabór na stanowisko audytora wewnętrznego Piątek, 19 kwietnia 2019 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze: audytor wewnętrzny w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Nabór na stanowisko inspektora ds. kontroli

Nabór na stanowisko inspektora ds. kontroli Piątek, 19 kwietnia 2019 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: inspektor ds. kontroli w Biurze Audytu i Kontroli Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Wtorek, 16 kwietnia 2019 Informacja o wynikach naboru na stanowisko podinspektora w Dziale Organizacyjno-Administracyjnym Wydziału Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru na stanowisko Kierownika Wydziału Inwestycji i Rozwoju

Informacja o wynikach naboru na stanowisko Kierownika Wydziału Inwestycji  i Rozwoju Poniedziałek, 8 kwietnia 2019 Burmistrz Miasta informuje, iż w wyniku zakończenia procedury naboru, na wymienione stanowisko została wybrana Pani Katarzyna Kozłowska-Grzelak zamieszkała w Stróżówce.