Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Poniedziałek, 7 września 2020 Informacja o wynikach naboru na stanowisko na stanowisko Inspektora w Wydziale Oświaty, Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Poniedziałek, 7 września 2020 Informacja o wynikach naboru na stanowisko na stanowisko Podinspektora w Urzędzie Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne Środa, 19 sierpnia 2020 Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne na stanowisko Podinspektora Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich.

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne Wtorek, 11 sierpnia 2020 Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne na stanowisko Inspektora Wydziału Oświaty, Kultury i Promocji.

Nabór na stanowisko podinspektora w Urzędzie Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich

Nabór na stanowisko podinspektora w Urzędzie Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich Środa, 5 sierpnia 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - podinspektor w Urzędzie Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Wtorek, 21 lipca 2020 Informacja o wynikach naboru na stanowisko na stanowisko Zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Nabór na stanowisko inspektora w Wydziale Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych

Nabór na stanowisko inspektora w Wydziale Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Wtorek, 21 lipca 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: inspektor w Wydziale Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Nabór na stanowisko Zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich

Nabór na stanowisko Zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich Czwartek, 25 czerwca 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Poniedziałek, 8 czerwca 2020 Informacja o wynikach naboru na stanowisko Kierownika Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne Środa, 3 czerwca 2020 Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne na stanowisko Kierownika Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych.

Nabór na stanowisko Kierownika Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych

Nabór na stanowisko Kierownika Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Środa, 13 maja 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze: Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Piątek, 6 marca 2020 Informacja o wynikach naboru na stanowisko inspektora w Dziale Finansowo-Budżetowym Wydziału Księgowości Finansowo-Podatkowej.

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne Środa, 19 lutego 2020 Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne na stanowisko inspektora w Dziale Finansowo-Budżetowym Wydziału Księgowości Finansowo-Podatkowej.

Nabór na stanowisko inspektora w Dziale Finansowo – Budżetowym

Nabór na stanowisko inspektora w Dziale Finansowo – Budżetowym Piątek, 7 lutego 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: inspektor w Dziale Finansowo – Budżetowym Wydziału Księgowości Finansowo - Podatkowej Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Poniedziałek, 13 stycznia 2020 Informacja o wynikach naboru na stanowisko inspektora ds. gospodarki przestrzennej i architektury w Wydziale Inwestycji i Rozwoju w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Wtorek, 31 grudnia 2019 Informacja o wynikach naboru na stanowisko podinspektora w Biurze Informacji i Promocji w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Nabór na stanowisko podinspektora w Biurze Informacji i Promocji

Nabór na stanowisko podinspektora w Biurze Informacji i Promocji Wtorek, 10 grudnia 2019 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: podinspektor w Biurze Informacji i Promocji Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne Poniedziałek, 25 listopada 2019 Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne na stanowisko inspektora ds. gospodarki przestrzennej w Dziale Gospodarki Przestrzennej i Architektury Wydziału Inwestycji i Rozwoju.

Nabór na stanowisko inspektora ds. gospodarki przestrzennej i architektury

Nabór na stanowisko inspektora ds. gospodarki przestrzennej i architektury Środa, 6 listopada 2019 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: inspektor ds. gospodarki przestrzennej i architektury w Wydziale Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Czwartek, 31 października 2019 Informacja o wynikach naboru na stanowisko Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.