Zjazd szkoleniowy komendantów straży miejskich i gminnych z Małopolski

Zjazd szkoleniowy komendantów straży miejskich i gminnych z Małopolski Wtorek, 22 października 2019 15 października br. w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie odbył się zjazd szkoleniowy komendantów straży miejskich i gminnych z województwa małopolskiego. W szkoleniu udział wziął także Komendant Straży Miejskiej w Gorlicach Wojciech Pietrusza.

Zajęcia dla dzieci ze świetlicy Przystań

Zajęcia dla dzieci ze świetlicy Przystań Wtorek, 16 lipca 2019 12 lipca strażnicy Straży Miejskiej przeprowadzili zajęcia edukacyjne dla dzieci biorących udział w kolonii letniej zorganizowanej przez Świetlicę „Przystań” działającą przy Parafii p.w. Św. Jadwigi Królowej w Gorlicach.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze Poniedziałek, 6 maja 2019 W związku z zapisami art. 22 Ustawy z dnia 14 grudnia 2018 r. o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości (Dz. U. z 2019 r. poz. 125) informujemy o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz o przysługujących prawach z tym związanych.

Strażnicy Miejscy z wizytą w Przedszkolu nr 5

Strażnicy Miejscy z wizytą w Przedszkolu nr 5 Czwartek, 22 listopada 2018 Wczoraj (21.11) strażnicy Straży Miejskiej w Gorlicach odwiedzili kolejną grupę przedszkolaków w Miejskim Przedszkolu nr 5 przy ul. Krakowskiej 11.

Straż Miejska spotkała się z przedszkolakami

Straż Miejska spotkała się z przedszkolakami Piątek, 12 października 2018 Po wakacyjnej przerwie strażnicy wznowili spotkania z przedszkolakami prowadząc zajęcia w temacie bezpieczeństwa na drodze.

Informacja w sprawie parkingów w nadchodzący piątek (15.06.)

Informacja w sprawie parkingów w nadchodzący piątek (15.06.) Czwartek, 14 czerwca 2018 Ze względu na odbywający się w dniu 15.06 (piątek) Wyścig Górski Magura Małastowska, bardzo prosimy kierowców o nieparkowanie pojazdów na ulicy Świeykowskiego i Wróblewskiego, w godz. 7:00 – 18:00.

Straż Miejska z wizytą w przedszkolach

Straż Miejska z wizytą w przedszkolach Wtorek, 5 czerwca 2018 W miesiącu maju 2018 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach prowadzili pogadanki z przedszkolakami w temacie zawodu strażnika miejskiego oraz nauki zasad prawidłowego zachowania się na drodze.

Straż Miejska w Miejskim Przedszkolu Nr 1

Straż Miejska w Miejskim Przedszkolu Nr 1 Czwartek, 26 kwietnia 2018 19 i 26 kwietnia 2018 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach odwiedzili przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola Nr 1.

Nauka przez zabawę ze Strażą Miejską w MP nr 3

Nauka przez zabawę ze Strażą Miejską w MP nr 3 Piątek, 13 kwietnia 2018 12 kwietnia 2018 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach przeprowadzili pogadankę i zajęcia w temacie zawodu strażnika oraz bezpieczeństwa dzieci na drodze w Miejskim Przedszkolu Nr 3 przy ul. Potockiego 7 w Gorlicach. W czasie spotkania dzieci miały możliwość obejrzeć z bliska wyposażenie i umundurowanie strażników oraz sprawdzić jak działa łączność bezprzewodowa.

Straż Miejska z wizytą w Chatce Misia Uszatka

Straż Miejska z wizytą w Chatce Misia Uszatka Czwartek, 5 kwietnia 2018 Niepubliczne Przedszkole Towarzystwa Przyjaciół Dzieci „Chatka Misia Uszatka” w Gorlicach po raz kolejny dołączyło do ogólnopolskiej kampanii społecznej „No Promil – No Problem”.