przewiń do góry
Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki

Zastępca Burmistrza

Treść

Łukasz BAŁAJEWICZ Zastępca Burmistrza Miasta Gorlice

Łukasz Bałajewicz stoi na białym tle.Gorliczanin, absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach oraz Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia ukończył w 2013 roku broniąc pracę magisterską napisaną pod kierunkiem prof. dr. hab. Jerzego Pisulińskiego w Katedrze Prawa Cywilnego UJ.

W latach 2009-2015 nabywał doświadczenia zawodowego uczestnicząc w zarządzaniu podmiotami prowadzącymi działalność medyczną oraz pracując w kancelarii prawnej.

W 2015 roku ukończył studia podyplomowe z zakresu prawa medycznego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Od 9 grudnia 2014 roku do 30 listopada 2015 roku Doradca Burmistrza Miasta Gorlice. Z dniem 1 grudnia 2015 roku powołany na stanowisko Zastępcy Burmistrza Miasta Gorlice.

W 2016 roku laureat II miejsca w plebiscycie Silny Człowiek Ziemi Gorlickiej prowadzonym wśród czytelników Gazety Krakowskiej.

Członek Rady Społecznej Szpitala Specjalistycznego im. H. Klimontowicza w Gorlicach (2015-2019) oraz Rady Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów. Od 2019 roku Członek Rady Nadzorczej ELEKTROCIEPŁOWNI GORLICE Sp. z o.o. jako przedstawiciel Miasta Gorlice.

W 2019 roku uzyskał pozytywny wynik z egzaminu radcowskiego i został wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

Godziny przyjęć stron:
Zastępca Burmistrza Miasta Gorlice przyjmuje strony w zakresie indywidualnych spraw oraz skarg i wniosków od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Gorlicach po wcześniejszym ustaleniu terminu z pracownikiem Sekretariatu Burmistrza.

Telefon: 18 35 51 211

Do pobrania zdjęcie w dużej rozdzielczości