II przetarg na lokal przy ul. Cmentarnej

II przetarg na lokal przy ul. Cmentarnej Poniedziałek, 29 czerwca 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Cmentarnej w Gorlicach.

II przetarg na lokal przy ul. Karwacjanów

II przetarg na lokal przy ul. Karwacjanów Poniedziałek, 29 czerwca 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Karwacjanów w Gorlicach.

Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu

Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu Piątek, 19 czerwca 2020 Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych Piątek, 5 czerwca 2020 Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych Piątek, 8 maja 2020 Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemców

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemców Piątek, 8 maja 2020 Wykaz lokali mieszkalnych Miasta Gorlice przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemców wraz ze sprzedażą ułamkowej części gruntu.

Rokowania na najem lokalu użytkowego przy ul. Rynek - mur oporowy

Rokowania na najem lokalu użytkowego przy ul. Rynek - mur oporowy Piątek, 24 kwietnia 2020 Burmistrz Miasta Gorlice zaprasza do rokowań na najem lokalu użytkowego położonego w Gorlicach w budynku przy ul. Rynek - mur oporowy.

II przetarg na lokal przy ul. Legionów

II przetarg na lokal przy ul. Legionów Piątek, 24 kwietnia 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II ustny przetarg nieograniczony na najem lokali użytkowych położonych przy ul. Legionów w Gorlicach.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Piątek, 3 kwietnia 2020 Publikujemy wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do wynajmu przez Miasto Gorlice.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych Piątek, 3 kwietnia 2020 Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemców

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemców Wtorek, 10 marca 2020 Wykaz lokali mieszkalnych Miasta Gorlice przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemców wraz ze sprzedażą ułamkowej części gruntu.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych Wtorek, 10 marca 2020 Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

Nowo wyremontowany lokal przy ul. Legionów do wynajęcia!

Nowo wyremontowany lokal przy ul. Legionów do wynajęcia! Czwartek, 27 lutego 2020 Niedawno zakończył się remont lokalu w murze oporowym przy galerii gorlickiej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą najmu w tej atrakcyjnej lokalizacji.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych Piątek, 28 lutego 2020 Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

I przetarg na lokal przy ul. Karwacjanów

I przetarg na lokal przy ul. Karwacjanów Piątek, 28 lutego 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Karwacjanów w Gorlicach.

I przetarg na lokal przy ul. Cmentarnej

I przetarg na lokal przy ul. Cmentarnej Piątek, 28 lutego 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Cmentarnej w Gorlicach.

II przetarg na lokal przy ul. Rynek - mur oporowy

II przetarg na lokal przy ul. Rynek - mur oporowy Piątek, 28 lutego 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Rynek - mur oporowy w Gorlicach.

Wykaz pomieszczeń do najmu

Wykaz pomieszczeń do najmu Poniedziałek, 24 lutego 2020 Publikujemy wykaz pomieszczeń do najmu w Miejskim Zespole Szkół Nr 1 w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Poniedziałek, 17 lutego 2020 Nieruchomość przy ul. Stróżowskiej przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

Wykaz pomieszczeń do najmu

Wykaz pomieszczeń do najmu Środa, 12 lutego 2020 Publikujemy wykaz pomieszczeń do najmu w Miejskim Zespole Szkół Nr 6 w Gorlicach.