Wykaz pomieszczeń do najmu

Wykaz pomieszczeń do najmu Czwartek, 24 września 2020 Publikujemy wykaz pomieszczeń Miejskiego Zespołu Szkół Nr 5 w Gorlicach przeznaczonych do najmu.

Wykazy nieruchomości do sprzedaży

Wykazy nieruchomości do sprzedaży Poniedziałek, 21 września 2020 Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa będącej w użytkowaniu wieczystym Miasta Gorlice przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu ograniczonego oraz wykaz nieruchomości lokalowej stanowiącej własność Miasta Gorlice przeznaczonej do sprzedaży na rzecz dotychczasowych najemców.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Wtorek, 15 września 2020 Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych Wtorek, 15 września 2020 Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

Wykaz pomieszczeń do użyczenia

Wykaz pomieszczeń do użyczenia Poniedziałek, 14 września 2020 Publikujemy wykaz pomieszczeń Miejskiego Zespołu Szkół Nr 4 w Gorlicach przeznaczonych do użyczenia.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Wtorek, 8 września 2020 Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych Wtorek, 8 września 2020 Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

Wykaz pomieszczeń przeznaczonych do najmu

Wykaz pomieszczeń przeznaczonych do najmu Środa, 26 sierpnia 2020 Publikujemy wykaz pomieszczeń przeznaczonych do najmu w Miejskim Zespole Szkół Nr 1 w Gorlicach.

Wykaz pomieszczeń przeznaczonych do użyczenia

Wykaz pomieszczeń przeznaczonych do użyczenia Środa, 26 sierpnia 2020 Publikujemy wykaz pomieszczeń przeznaczonych do użyczenia w Miejskim Zespole Szkół Nr 1 w Gorlicach.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemców

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemców Poniedziałek, 17 sierpnia 2020 Wykaz lokali mieszkalnych Miasta Gorlice przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemców wraz ze sprzedażą ułamkowej części gruntu.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych Wtorek, 28 lipca 2020 Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

Wykaz lokali użytkowych do najmu oraz użyczenia

Wykaz lokali użytkowych do najmu oraz użyczenia Wtorek, 28 lipca 2020 Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu oraz użyczenia przez Miasto Gorlice.

Wykaz pomieszczeń przeznaczonych do użyczenia

Wykaz pomieszczeń przeznaczonych do użyczenia Poniedziałek, 27 lipca 2020 Publikujemy wykaz pomieszczeń przeznaczonych do użyczenia w Miejskim Zespole Szkół Nr 3 w Gorlicach.

Rokowania na najem lokali przy ul. Legionów

Rokowania na najem lokali przy ul. Legionów Wtorek, 21 lipca 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza rokowania na najem lokali użytkowych położonych przy ul. Legionów 2/1 w Gorlicach.

Przetarg na sprzedaż nieruchomości przy ul. Stróżowskiej

Przetarg na sprzedaż nieruchomości przy ul. Stróżowskiej Czwartek, 16 lipca 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Stróżowskiej w Gorlicach.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Wtorek, 7 lipca 2020 Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych Wtorek, 7 lipca 2020 Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

II przetarg na lokal przy ul. Cmentarnej

II przetarg na lokal przy ul. Cmentarnej Poniedziałek, 29 czerwca 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Cmentarnej w Gorlicach.

II przetarg na lokal przy ul. Karwacjanów

II przetarg na lokal przy ul. Karwacjanów Poniedziałek, 29 czerwca 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Karwacjanów w Gorlicach.

Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu

Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu Piątek, 19 czerwca 2020 Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.