przewiń do góry
Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
18 mln trafi do Gorlic!

18 mln trafi do Gorlic!

Ogłoszone zostały wyniki VIII naboru Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład – Miasto Gorlice pozyskało 18 milionów złotych na uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na Osiedlach Magdalena i Łysogórskie oraz modernizację Miejskiego Przedszkola nr 8!

Rozpoczął się remont basenu odkrytego

Rozpoczął się remont basenu odkrytego

Kolejny obiekt miejski, dzięki pozyskanym funduszom zewnętrznym zmieni swoje oblicze i przejdzie kompleksową modernizację! Plac budowy przekazany został (początkiem tego roku) wykonawcy, który rozpoczął już pierwsze prace. W związku z tym, w nadchodzącym sezonie letnim obiekt będzie nieczynny.

Kolejne środki z „Polskiego Ładu” trafią do Gorlic!

Kolejne środki z „Polskiego Ładu” trafią do Gorlic!

Do naszego miasta trafią 2 miliony złotych na remont Miejskich Zespołów Szkół – „Jedynki” i „Szóstki”! „Modernizacja bazy edukacyjnej na terenie Miasta Gorlice” – to kolejne zadanie, które zrealizowane zostanie ze środków pozyskanych z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych!

Miliony dla Gorlic!

Miliony dla Gorlic!

Świetne wieści dla naszego miasta! Dzięki dofinansowaniu pozyskanemu w ramach drugiej edycji Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, mamy dodatkowe fundusze na remont basenu odkrytego, modernizacje dróg w centrum miasta, uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej (rozdział kanalizacji ogólnospławnej) wraz z odbudową dróg na osiedlu Łysogórskim w Gorlicach (I etap) oraz modernizację Miejskich Zespołów Szkół w zakresie dostępności dla osób z niepełnosprawnościami! Dziś (30.05) na gorlickim Rynku, odbyła się konferencja prasowa, w trakcie której Senator Wiktor Durlak oraz Poseł na Sejm Elżbieta Zielińska przekazali dobre informacje.

„Polski Ład” - spotkanie z Wojewodą Małopolskim w Nowym Sączu

„Polski Ład” - spotkanie z Wojewodą Małopolskim w Nowym Sączu

Wczoraj (25.10) w Nowym Sączu, Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita spotkał się z wójtami i burmistrzami z regionu. Podczas konferencji, wspólnie z parlamentarzystami Prawa i Sprawiedliwości i samorządowcami, zaprezentowane zostały wyniki rządowego Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład”.