przewiń do góry
Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Zdjęcie kotów.

Znaleziono koty przy ul. Rybickiego

W lecznicy dla zwierząt w Gorlicach znajdują się zagubione koty: samica - wiek ok. 1 roku, maść biało-czarna oraz kocię - wiek ok. 3 tygodni, maść czarna. Koty zostały zabrane z pobocza drogi przy ul. Rybickiego.

Zdjęcie psa na kocu.

Znaleziono psa przy ul. Batorego

W lecznicy dla zwierząt w Gorlicach znajduje się zagubiony pies: samica, krzyżówka, wiek ok. 6 tygodni, maść trikolor. Pies został zabrany z posesji przy ul. Batorego.

Pies w pomieszczeniu.

Znaleziono psa przy ul. Reja

W lecznicy dla zwierząt w Gorlicach znajduje się zagubiony pies: samiec, owczarek niemiecki, maść czarna podpalana, wiek ok. 1 roku. Pies został zabrany z posesji przy ul. Mikołaja Reja.

Znaleziono psa w Parku Miejskim

Znaleziono psa w Parku Miejskim

W lecznicy dla zwierząt w Gorlicach znajduje się zagubiony pies: samiec, krzyżówka, maść trikolor, wiek ok. 5 tygodni. Pies został zabrany z terenu Parku Miejskiego w Gorlicach.

Znaleziono psa przy ul. Zielonej

Znaleziono psa przy ul. Zielonej

W lecznicy dla zwierząt w Gorlicach znajduje się zagubiony pies: samiec, krzyżówka, maść ruda, wiek ok. 1 roku. Pies został zabrany z posesji przy ul. Zielonej.

Znaleziono psa przy ul. Długosza

Znaleziono psa przy ul. Długosza

W lecznicy dla zwierząt w Gorlicach znajduje się zagubiony pies: samiec, krzyżówka, maść płowa, wiek ok. 1 roku. Pies został zabrany z posesji przy ul. Długosza.

Znaleziono psa przy ul. Klimkowicza

Znaleziono psa przy ul. Klimkowicza

W lecznicy dla zwierząt w Gorlicach znajduje się zagubiony pies: samiec, krzyżówka labradora, maść biszkoptowa, wiek 3 lata. Pies został zabrany z posesji przy ul. Klimkowicza.

Znaleziono psa przy ul. Kościuszki

Znaleziono psa przy ul. Kościuszki

W lecznicy dla zwierząt w Gorlicach znajduje się zagubiony pies: samiec, krzyżówka, maść czarna podpalana, wiek ok. 6 lat. Pies został zabrany z terenu stacji Grosar przy ul. Kościuszki.

Znaleziono psa przy ul. Broniewskiego

Znaleziono psa przy ul. Broniewskiego

W lecznicy dla zwierząt w Gorlicach znajduje się zagubiony pies: samica, rasa krzyżówka, maść biszkoptowa, wiek ok 6 miesięcy. Pies został zabrany z parkingu przy ul. Broniewskiego.