Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 7 lipca 2020 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Wtorek, 7 lipca 2020 Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze bezprzetargowej.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 19 czerwca 2020 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 5 czerwca 2020 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

II przetarg na nieruchomość w Parku Miejskim

II przetarg na nieruchomość w Parku Miejskim Poniedziałek, 25 maja 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości Miasta Gorlice, położonej na terenie Parku Miejskiego w Gorlicach, z przeznaczeniem na urządzenie ogródka gastronomicznego.

I przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej przy ul. Wrońskich

I przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej przy ul. Wrońskich Środa, 20 maja 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Gorlicach przy ul. Wrońskich.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Czwartek, 7 maja 2020 Wykaz nieruchomości, stanowiących własność Miasta Gorlice, przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargów ustnych nieograniczonych.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 5 maja 2020 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do zamiany

Wykaz nieruchomości do zamiany Poniedziałek, 27 kwietnia 2020 Wykaz nieruchomości, stanowiącej własność Miasta Gorlice, przeznaczonej do zbycia w drodze zamiany.

I przetarg na sprzedaż nieruchomości przy ul. Stróżowskiej

I przetarg na sprzedaż nieruchomości przy ul. Stróżowskiej Środa, 22 kwietnia 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Stróżowskiej w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do użyczenia

Wykaz nieruchomości do użyczenia Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w użyczenie.

Zmiana terminu przetargu

Zmiana terminu przetargu Wtorek, 31 marca 2020 Ogłoszenie o zmianie terminu przetargu na dzierżawę nieruchomości Miasta Gorlice położonej na terenie Parku Miejskiego w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 17 marca 2020 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do zbycia w drodze zamiany

Wykaz nieruchomości do zbycia w drodze zamiany Poniedziałek, 16 marca 2020 Wykaz nieruchomości, stanowiącej własność Miasta Gorlice, przeznaczonej do zbycia w drodze zamiany.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Poniedziałek, 16 marca 2020 Wykaz nieruchomości, stanowiącej własność Miasta Gorlice, przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

Przetarg na nieruchomość w Parku Miejskim

Przetarg na nieruchomość w Parku Miejskim Wtorek, 3 marca 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości Miasta Gorlice, położonej na terenie Parku Miejskiego w Gorlicach, z przeznaczeniem na urządzenie ogródka gastronomicznego.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 28 lutego 2020 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 28 stycznia 2020 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 31 grudnia 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Poniedziałek, 16 grudnia 2019 Zgodnie z art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U z 2018 r. poz. 2204 ze zm.) podaje się do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.