Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Wtorek, 20 października 2020 Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze bezprzetargowej na rzecz dotychczasowych dzierżawców.

Wykaz nieruchomości do zamiany

Wykaz nieruchomości do zamiany Wtorek, 20 października 2020 Wykaz nieruchomości, stanowiącej własność Miasta Gorlice, przeznaczonej do zbycia w drodze zamiany.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Wtorek, 20 października 2020 Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 13 października 2020 Wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 6 października 2020 Wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Wtorek, 6 października 2020 Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze bezprzetargowej.

I przetargi na sprzedaż nieruchomości gruntowych przy ul. Kochanowskiego

I przetargi na sprzedaż nieruchomości gruntowych przy ul. Kochanowskiego Piątek, 18 września 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetargi ustne nieograniczone, na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych, stanowiących własność Miasta Gorlice, położonych przy ul. Kochanowskiego w Gorlicach.

II przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej przy ul. Wrońskich

II przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej przy ul. Wrońskich Wtorek, 15 września 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Wrońskich w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 1 września 2020 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Poniedziałek, 31 sierpnia 2020 Zgodnie z art. 35 ust. 1 ustawy z 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz.U. z 2020 r. poz. 65 ze zm.) podaje się do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości, stanowiącej własność Miasta Gorlice, przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 28 lipca 2020 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Poniedziałek, 13 lipca 2020 Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa będącej w użytkowaniu wieczystym Miasta Gorlice przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu ograniczonego.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 7 lipca 2020 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Wtorek, 7 lipca 2020 Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze bezprzetargowej.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 19 czerwca 2020 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 5 czerwca 2020 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

II przetarg na nieruchomość w Parku Miejskim

II przetarg na nieruchomość w Parku Miejskim Poniedziałek, 25 maja 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości Miasta Gorlice, położonej na terenie Parku Miejskiego w Gorlicach, z przeznaczeniem na urządzenie ogródka gastronomicznego.

I przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej przy ul. Wrońskich

I przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej przy ul. Wrońskich Środa, 20 maja 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Gorlicach przy ul. Wrońskich.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Czwartek, 7 maja 2020 Wykaz nieruchomości, stanowiących własność Miasta Gorlice, przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargów ustnych nieograniczonych.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 5 maja 2020 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.