I przetargi na sprzedaż nieruchomości gruntowych przy ul. Kochanowskiego

I przetargi na sprzedaż nieruchomości gruntowych przy ul. Kochanowskiego Piątek, 18 września 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetargi ustne nieograniczone, na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych, stanowiących własność Miasta Gorlice, położonych przy ul. Kochanowskiego w Gorlicach.

II przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej przy ul. Wrońskich

II przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej przy ul. Wrońskich Wtorek, 15 września 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Wrońskich w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 1 września 2020 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Poniedziałek, 31 sierpnia 2020 Zgodnie z art. 35 ust. 1 ustawy z 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz.U. z 2020 r. poz. 65 ze zm.) podaje się do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości, stanowiącej własność Miasta Gorlice, przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 28 lipca 2020 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Poniedziałek, 13 lipca 2020 Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa będącej w użytkowaniu wieczystym Miasta Gorlice przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu ograniczonego.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 7 lipca 2020 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Wtorek, 7 lipca 2020 Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze bezprzetargowej.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 19 czerwca 2020 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 5 czerwca 2020 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

II przetarg na nieruchomość w Parku Miejskim

II przetarg na nieruchomość w Parku Miejskim Poniedziałek, 25 maja 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości Miasta Gorlice, położonej na terenie Parku Miejskiego w Gorlicach, z przeznaczeniem na urządzenie ogródka gastronomicznego.

I przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej przy ul. Wrońskich

I przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej przy ul. Wrońskich Środa, 20 maja 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Gorlicach przy ul. Wrońskich.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Czwartek, 7 maja 2020 Wykaz nieruchomości, stanowiących własność Miasta Gorlice, przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargów ustnych nieograniczonych.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 5 maja 2020 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do zamiany

Wykaz nieruchomości do zamiany Poniedziałek, 27 kwietnia 2020 Wykaz nieruchomości, stanowiącej własność Miasta Gorlice, przeznaczonej do zbycia w drodze zamiany.

I przetarg na sprzedaż nieruchomości przy ul. Stróżowskiej

I przetarg na sprzedaż nieruchomości przy ul. Stróżowskiej Środa, 22 kwietnia 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Stróżowskiej w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do użyczenia

Wykaz nieruchomości do użyczenia Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w użyczenie.

Zmiana terminu przetargu

Zmiana terminu przetargu Wtorek, 31 marca 2020 Ogłoszenie o zmianie terminu przetargu na dzierżawę nieruchomości Miasta Gorlice położonej na terenie Parku Miejskiego w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 17 marca 2020 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do zbycia w drodze zamiany

Wykaz nieruchomości do zbycia w drodze zamiany Poniedziałek, 16 marca 2020 Wykaz nieruchomości, stanowiącej własność Miasta Gorlice, przeznaczonej do zbycia w drodze zamiany.