Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 31 grudnia 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Poniedziałek, 16 grudnia 2019 Zgodnie z art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U z 2018 r. poz. 2204 ze zm.) podaje się do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

Przetarg na sprzedaż nieruchomości przy ul. Strażackiej

Przetarg na sprzedaż nieruchomości przy ul. Strażackiej Poniedziałek, 16 grudnia 2019 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg ustny nieograniczony, na sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Strażackiej w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 29 listopada 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Środa, 6 listopada 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice, przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 5 listopada 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do użyczenia

Wykaz nieruchomości do użyczenia Poniedziałek, 21 października 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w użyczenie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 1 października 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 6 września 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 9 sierpnia 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 26 lipca 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do użyczenia

Wykaz nieruchomości do użyczenia Piątek, 12 lipca 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w użyczenie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 12 lipca 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 2 lipca 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Przetarg na nieruchomość przy ul. Garncarskiej

Przetarg na nieruchomość przy ul. Garncarskiej Piątek, 7 czerwca 2019 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg ustny ograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Garncarskiej w Gorlicach.

III przetarg na sprzedaż nieruchomości przy ul. Stróżowskiej

III przetarg na sprzedaż nieruchomości przy ul. Stróżowskiej Środa, 22 maja 2019 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza III przetarg ustny nieograniczony, na sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Stróżowskiej w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do zamiany

Wykaz nieruchomości do zamiany Środa, 15 maja 2019 Działając na podstawie art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity Dz. U z 2018 r, poz. 2204 ze zm.) – podaje się do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonej do zamiany.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 30 kwietnia 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Wtorek, 30 kwietnia 2019 Wykaz nieruchomości rolnej Miasta Gorlice położonej w Rożnowicach gm. Biecz, przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu ograniczonego.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Wtorek, 16 kwietnia 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu ustnego ograniczonego.