przewiń do góry
Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Remont ul. Bardiowskiej

Remont ul. Bardiowskiej

W dniu 03.02.2023 r., Miasto Gorlice złożyło wniosek o dofinansowanie zadania pn.: „Remont drogi gminnej 270274K (ul. Bardiowska) w km od 0+005,00 do km 0+090,00 w miejscowości Gorlice, Miasto Gorlice”, w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w związku z czym ww. zadanie zostanie zrealizowane w latach 202/2024 oraz otrzyma dofinansowanie z Państwowego Funduszu Celowego w wysokości 50 % kosztów kwalifikowanych, tj. kwotę 102 560,00 zł.

Umowa na dofinansowanie remontu ul. Bardiowskiej podpisana!

Umowa na dofinansowanie remontu ul. Bardiowskiej podpisana!

Dziś, tj. 11 sierpnia, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gorlicach odbyło się spotkanie II Wicewojewody Małopolskiego Mateusza Małodzińskiego z przedstawicielami samorządów z powiatu gorlickiego, podczas którego podpisane zostały dokumenty potwierdzające dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na remonty lokalnych ulic.

Nowy chodnik na Wincentego Pola!

Nowy chodnik na Wincentego Pola!

Zakończyła się budowa chodnika przy ul. Wincentego Pola, łączącego już istniejące fragmenty. To nie tylko poprawa bezpieczeństwa oraz komfortu korzystania z drogi, ale także udoskonalenie spójności sieci dróg publicznych oraz zwiększenie dostępności transportu i terenów inwestycyjnych!

Remont ul. Bardiowskiej z dofinansowaniem!

Remont ul. Bardiowskiej z dofinansowaniem!

Dziś dotarła do nas kolejna dobra wiadomość – wniosek złożony przez Miasto Gorlice na remont odcinka ul. Bardiowskiej, otrzymał dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 102 560,00 zł. Pozyskana dotacja stanowi 50 % dofinansowania kosztów kwalifikowanych.

Blich po kompleksowym remoncie!

Blich po kompleksowym remoncie!

Nowa nawierzchnia, chodniki, rozdział kanalizacji, przebudowa wodociągu, infrastruktury teletechnicznej – to tylko część prac jakie objął kompleksowy remont fragmentu ulicy Blich, Nadbrzeżnej i Garbarskiej.

Zamknięcie ulicy Blich – to już ostatni etap prac!

Zamknięcie ulicy Blich – to już ostatni etap prac!

Dobiega końca przebudowa ulic Nadbrzeżnej, Garbarskiej i Blich – to już ostatni etap prac, podczas którego wykonywana będzie nakładka asfaltowa – od 24 do 26 kwietnia 2023 r. (poniedziałek - środa), niezbędne jest zamknięcie drogi dla ruchu kołowego.

Trwa budowa chodnika przy ul. Wincentego Pola

Trwa budowa chodnika przy ul. Wincentego Pola

Rozpoczęła się budowa nowego chodnika przy ul. Wincentego Pola – łączący już istniejące fragmenty. Na realizację tej inwestycji Miasto pozyskało środki z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Będzie bezpiecznie i nowocześnie!

Utrudnienia na ul. Wincentego Pola

Utrudnienia na ul. Wincentego Pola

W związku z rozpoczęciem budowy chodnika dla pieszych w ciągu ulicy Wincentego Pola, od jutra, 2.03.2023 r., wystąpią utrudnienia w ruchu. Droga będzie przejezdna, jednak prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. Prace prowadzone będą na odcinku zaznaczonym na mapie.

Ogrodowa i Rzeźnicza już po remoncie

Ogrodowa i Rzeźnicza już po remoncie

Jeszcze przed Nowym Rokiem zakończyły się prace na ulicach Ogrodowej i Rzeźniczej. Remont możliwy był dzięki środkom pozyskanym przez Miasto Gorlice z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg!

Będzie nowy chodnik na Wincentego Pola!

Będzie nowy chodnik na Wincentego Pola!

Wkrótce do Gorlic trafi 875 747,00 zł z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg! Dzięki środkom, pozyskanym przez Miasto Gorlice, na ulicy Wincentego Pola powstanie m.in. nowy chodnik - łączący już istniejące, nowa kanalizacja deszczowa oraz oświetlenie. Będzie bezpiecznie i nowocześnie!

Ulica Wincentego Pola w Gorlicach

Będzie remont chodnika na Wincentego Pola

W dniu 24.08.2020 r., Miasto Gorlice złożyło wniosek o dofinansowanie zadania pn.: „Rozbudowa drogi gminnej 270368 K (ul. W. Pola) w km od 0+230 do km 0+978 w miejscowości Gorlice, Miasto Gorlice”, w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w związku z czym ww. zadanie zostanie zrealizowane w 2022 roku oraz otrzyma dofinansowanie z Państwowego Funduszu Celowego w wysokości 60 % kosztów kwalifikowanych, tj. kwotę 875 747,00 zł.

Mamy fundusze na remont ul. Ogrodowej i Rzeźniczej!

Mamy fundusze na remont ul. Ogrodowej i Rzeźniczej!

W dniu 24.08.2020 r., Miasto Gorlice złożyło wniosek o dofinansowanie zadania pn.: „Rozbudowa drogi gminnej 270355K na odcinku I w km 0+043,15 do km 0+135,15 (ul. Ogrodowa) oraz na odcinku II - w km od 0+000,00 do km 0+127,27 (ul. Rzeźnicza) w miejscowości Gorlice, Miasto Gorlice”, w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w związku z czym ww. zadanie zostanie zrealizowane w 2022 roku oraz otrzyma dofinansowanie z Państwowego Funduszu Celowego w wysokości 60 % kosztów kwalifikowanych, tj. kwotę 1 813 461,00 zł.

Bezpieczniej na ul. Chopina i Bieckiej

Bezpieczniej na ul. Chopina i Bieckiej

Zakończyła się budowa chodnika i przejścia dla pieszych przy ul. Chopina oraz oświetlenia przejścia na ul. Bieckiej. Dzięki temu, w tych miejscach będzie wygodniej i bezpieczniej. Miasto Gorlice pozyskało na ten cel ponad 215 tys. zł dofinansowania!

Ruszają prace na ul. Nadbrzeżnej, Garbarskiej i Blich!

Ruszają prace na ul. Nadbrzeżnej, Garbarskiej i Blich!

Rozpoczyna się długo oczekiwana przebudowa ulic Nadbrzeżnej, Garbarskiej i Blich w Gorlicach! Pierwszy etap zakłada przebudowę sieci kanalizacyjnej. Generalny Wykonawca inwestycji - „ZIBUD” informuje, że od jutra (16.11) wprowadzone zostanie punktowe wyłączenie jezdni z ruchu. Wystąpią utrudnienia w ruchu pieszym i kołowym, dlatego prosimy o ostrożność!