przewiń do góry
Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Trwają prace przy ul. Konopnickiej

Trwają prace przy ul. Konopnickiej

Rozpoczął się remont fragmentu ul. Konopnickiej od bloku nr 17 do skrzyżowania z ul. Okrzei. To ostatni, niewyremontowany odcinek tej drogi – wkrótce zamkniemy kompleksowe remonty wszystkich głównych dróg na Osiedlu Młodych!

Remont ulicy Konopnickiej

Remont ulicy Konopnickiej

W dniu 02.02.2023 r., Miasto Gorlice złożyło wniosek o dofinansowanie zadania pn.: „Remont drogi gminnej 270303K (ul. M. Konopnickiej) w km od 0+406,00 do km 0+831,00 w miejscowości Gorlice, Miasto Gorlice”, w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Mamy środki na remont ul. Konopnickiej!

Mamy środki na remont ul. Konopnickiej!

Świetne wieści na koniec roku – Miasto Gorlice zmodernizuje ostatni, niewyremontowany fragment ulicy Konopnickiej. Tym samym, zamkniemy kompleksowe remonty wszystkich głównych dróg na Osiedlu Młodych. Inwestycja będzie możliwa dzięki środkom pozyskanym w ramach Rządowego Funduszu Dróg.

Ul. Cmentarna przed remontem.

Remony ulicy Cmentarnej

W dniu 03.04.2023 r., Miasto Gorlice złożyło wniosek o dofinansowanie zadania pn.: „Przebudowa drogi gminnej 270440K (ul. Cmentarnej) wraz z przebudową chodnika na odcinku w km 0+079,80 do km 0+253,43 i budową miejsc postojowych w m. Gorlice, Miasto Gorlice”, w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

ulica Klimkowicza w Gorlicach

Remont ulicy Klimkowicza

W dniu 18.07.2023 r., Miasto Gorlice złożyło wniosek o dofinansowanie zadania pn.: „Przebudowa drogi gminnej 270296K (ul. Klimkowicza) na odcinku w km 0+000,00 do km 0+265,50 w miejscowości Gorlice, Miasto Gorlice”, w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w związku z czym ww. zadanie zostanie zrealizowane w roku 2024 oraz otrzyma dofinansowanie z Państwowego Funduszu Celowego w wysokości 55 % kosztów kwalifikowanych, tj. kwotę 985 854,00 zł.

Ulica Tęczowa po remoncie

Remont ulicy Tęczowej

W dniu 19.07.2023 r., Miasto Gorlice złożyło wniosek o dofinansowanie zadania pn.: „Remont drogi gminnej 270424K (ul. Tęczowa) na odcinku w km od 0+124,00 do km 0+561,00 w miejscowości Gorlice, Miasto Gorlice”, w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w związku z czym ww. zadanie zostanie zrealizowane w roku 2024 oraz otrzyma dofinansowanie z Państwowego Funduszu Celowego w wysokości 55 % kosztów kwalifikowanych, tj. kwotę 306 482,00 zł.

Będzie remont drogi przy cmentarzu

Będzie remont drogi przy cmentarzu

Miasto Gorlice pozyskało kolejne fundusze zewnętrze – tym razem gorlicki budżet zasilą środki w wysokości 334 060,00 zł na remont ul. Cmentarnej – droga zostanie uporządkowana, zyska nową nawierzchnię i miejsca postojowe.

Ulica Tęczowa zyska nową nawierzchnię!

Ulica Tęczowa zyska nową nawierzchnię!

Z radością informujemy, że Miasto Gorlice pozyskało kolejne środki na poprawę lokalnej infrastruktury drogowej. Dzięki dotacji z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 306 482,00 zł, stanowiącej 55% kosztów kwalifikowanych, remont przejdzie ul. Tęczowa! Pozostała część kosztów pokryta zostanie z budżetu miasta.

Prawie 1 milion zł na remont ul. Klimkowicza!

Prawie 1 milion zł na remont ul. Klimkowicza!

Dotarła do nas kolejna dobra wiadomość – wniosek złożony przez Miasto Gorlice na przebudowę ul. Klimkowicza, otrzymał dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 985 854,00 zł. Pozyskana dotacja stanowi 55% dofinansowania kosztów kwalifikowanych.

Remont ul. Bardiowskiej

Remont ul. Bardiowskiej

W dniu 03.02.2023 r., Miasto Gorlice złożyło wniosek o dofinansowanie zadania pn.: „Remont drogi gminnej 270274K (ul. Bardiowska) w km od 0+005,00 do km 0+090,00 w miejscowości Gorlice, Miasto Gorlice”, w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w związku z czym ww. zadanie zostanie zrealizowane w latach 202/2024 oraz otrzyma dofinansowanie z Państwowego Funduszu Celowego w wysokości 50 % kosztów kwalifikowanych, tj. kwotę 102 560,00 zł.

Umowa na dofinansowanie remontu ul. Bardiowskiej podpisana!

Umowa na dofinansowanie remontu ul. Bardiowskiej podpisana!

Dziś, tj. 11 sierpnia, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gorlicach odbyło się spotkanie II Wicewojewody Małopolskiego Mateusza Małodzińskiego z przedstawicielami samorządów z powiatu gorlickiego, podczas którego podpisane zostały dokumenty potwierdzające dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na remonty lokalnych ulic.

Nowy chodnik na Wincentego Pola!

Nowy chodnik na Wincentego Pola!

Zakończyła się budowa chodnika przy ul. Wincentego Pola, łączącego już istniejące fragmenty. To nie tylko poprawa bezpieczeństwa oraz komfortu korzystania z drogi, ale także udoskonalenie spójności sieci dróg publicznych oraz zwiększenie dostępności transportu i terenów inwestycyjnych!

Remont ul. Bardiowskiej z dofinansowaniem!

Remont ul. Bardiowskiej z dofinansowaniem!

Dziś dotarła do nas kolejna dobra wiadomość – wniosek złożony przez Miasto Gorlice na remont odcinka ul. Bardiowskiej, otrzymał dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 102 560,00 zł. Pozyskana dotacja stanowi 50 % dofinansowania kosztów kwalifikowanych.

Blich po kompleksowym remoncie!

Blich po kompleksowym remoncie!

Nowa nawierzchnia, chodniki, rozdział kanalizacji, przebudowa wodociągu, infrastruktury teletechnicznej – to tylko część prac jakie objął kompleksowy remont fragmentu ulicy Blich, Nadbrzeżnej i Garbarskiej.

Zamknięcie ulicy Blich – to już ostatni etap prac!

Zamknięcie ulicy Blich – to już ostatni etap prac!

Dobiega końca przebudowa ulic Nadbrzeżnej, Garbarskiej i Blich – to już ostatni etap prac, podczas którego wykonywana będzie nakładka asfaltowa – od 24 do 26 kwietnia 2023 r. (poniedziałek - środa), niezbędne jest zamknięcie drogi dla ruchu kołowego.

Trwa budowa chodnika przy ul. Wincentego Pola

Trwa budowa chodnika przy ul. Wincentego Pola

Rozpoczęła się budowa nowego chodnika przy ul. Wincentego Pola – łączący już istniejące fragmenty. Na realizację tej inwestycji Miasto pozyskało środki z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Będzie bezpiecznie i nowocześnie!