Ruszyły prace związane z budową kolejnych tras pieszo-rowerowych

Ruszyły prace związane z budową kolejnych tras pieszo-rowerowych Środa, 29 kwietnia 2020 Rozpoczęły się prace związane z realizacją drugiego etapu budowy tras pieszo-rowerowych, na które Miasto Gorlice otrzymało prawie milion złotych dofinansowania ze środków Unii Europejskiej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Kolejne ścieżki pieszo - rowerowe w mieście

Kolejne ścieżki pieszo - rowerowe w mieście Czwartek, 29 sierpnia 2019 Zakończyła się budowa i wyznaczanie ścieżek pieszo - rowerowych w ciągu ulic Bieckiej, Solidarności, Michalusa i Chopina. Jest to pierwsza część prac, na które Miasto Gorlice pozyskało prawie milion złotych dofinansowania ze środków Unii Europejskiej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Powstają kolejne trasy pieszo-rowerowe

Powstają kolejne trasy pieszo-rowerowe Piątek, 7 czerwca 2019 W Gorlicach powstają kolejne trasy pieszo-rowerowe, które już niebawem będą służyć gorliczanom i turystom odwiedzającym nasze miasto! Na ich realizację Miasto Gorlice otrzymało prawie milion złotych dofinansowania ze środków Marszałka Województwa Małopolskiego.

Mamy to! Dofinansowanie 5 km ścieżek pieszo-rowerowych!

Mamy to! Dofinansowanie 5 km ścieżek pieszo-rowerowych! Czwartek, 9 listopada 2017 Prawie milion złotych dofinansowania ze środków Marszałka Województwa Małopolskiego na nowe ścieżki pieszo-rowerowe! Wszystko dzięki wnioskowi złożonemu przez Miasto Gorlice w ramach zadania „Rozbudowa i modernizacja tras pieszo-rowerowych…”, który ostatecznie uzyskał pozytywną ocenę i został wybrany do dofinansowania. Chwaląc się tym niewątpliwym sukcesem przypominamy, że są to kolejne środki jakie spływają do Gorlic, wbrew prezentowanym przez lokalne "media" (Gorlice24 i RTVG) opiniom zapowiadającym klęskę Burmistrza.