Siatka połączeń miejskich autobusów wciąż rozbudowywana!

Siatka połączeń miejskich autobusów wciąż rozbudowywana! Środa, 26 lutego 2020 W związku z obserwacją funkcjonującego od października ubiegłego roku rozkładu jazdy, a także wniosków i uwag napływających ze strony mieszkańców Miasta i Wójtów okolicznych Gmin, Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. wprowadza kolejne zmiany, celem dostosowania częstotliwości i przebiegu tras do potrzeb pasażerów! Nowy, ulepszony rozkład obowiązywać będzie od 1 marca br.

MZK Gorlice – nowy rozkład – nowe linie – nowa jakość – częstsze kursy!

MZK Gorlice – nowy rozkład – nowe linie – nowa jakość – częstsze kursy! Czwartek, 26 września 2019 Zgodnie z planami, od 1 października, tabor Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Gorlicach będzie kursował z większą częstotliwością, a także w nowych kierunkach m.in. do Biecza, Szymbarku, Bielanki. Koniecznie sprawdźcie nowy rozkład jazdy!

Umowa na dostawę 11 autobusów podpisana!

Umowa na dostawę 11 autobusów podpisana! Środa, 10 października 2018 Dziś o 12:00 na gorlickim Rynku odbyło się oficjalne podpisanie umowy z firmą Solaris w ramach programu ,,Rozbudowa systemu ekologicznego transportu sposobem na mniejsze zanieczyszczenie powietrza i wyższy komfort podróżowania w obszarze funkcjonalnym miasta Gorlice". Dzięki niemu tabor gorlickiego MZK zasili 11 niskoemisyjnych i niskopodłogowych autobusów. Na Rynku stanął też Solaris Urbino 10,5, który przez najbliższych 10 dni będzie wykonywał kursy na gorlickich liniach! Już wkrótce bliźniacze autobusy na stałe zawitają do Gorlic.

Aż 15 mln dotacji na nowy standard komunikacji miejskiej!

Aż 15 mln dotacji na nowy standard komunikacji miejskiej! Piątek, 13 października 2017 Mamy powody do dumy, gdyż kolejny wniosek o dofinansowanie złożony przez Miasto Gorlice, został rozpatrzony pozytywnie! Dzięki pozyskanym funduszom sfinansowany zostanie zakup 11 niskoemisyjnych, niskopodłogowych autobusów do transportu pasażerskiego i rozbudowa infrastruktury rowerowej w okolicznych gminach.