przewiń do góry
Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki

Rusza głosowanie w gorlickim budżecie obywatelskim!

Rusza głosowanie w gorlickim budżecie obywatelskim! Piątek, 15 października 2021 16 października startuje głosowanie w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Gorlice na 2022 rok. Na stronie budzetobywatelski.gorlice.pl została uruchomiona aplikacja, dzięki której gorliczanie mogą w łatwy i wygodny sposób oddać swój głos nie wychodząc z domu! Głosowanie potrwa do 2 listopada. Zachęcamy wszystkich gorliczan do oddawania swoich głosów!

100 lat Glinika Gorlice! Tak świętowaliśmy!

100 lat Glinika Gorlice! Tak świętowaliśmy! Poniedziałek, 11 października 2021 W minioną sobotę Gorlicki Klub Sportowy „Glinik Gorlice” obchodził swoje 100-lecie! Głównym punktem programu był mecz seniorów, w którym GKS zmierzył się z Wisłą Kraków. Przyjacielskie spotkanie zakończyło się wynikiem 0:6.

Uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie dla par z Miasta Gorlice oraz Gminy Gorlice

Uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie dla par z Miasta Gorlice oraz Gminy Gorlice Piątek, 1 października 2021 Na wczorajszej (30.09) uroczystości 63 pary z terenu Miasta Gorlice i Gminy Gorlice odebrały w Restauracji Pod Kogutkiem medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Miasteczko Ruchu Drogowego nagrodzone!

Miasteczko Ruchu Drogowego nagrodzone! Wtorek, 28 września 2021 Kolejna gorlicka inwestycja doceniona na arenie ogólnopolskiej! Mowa o Miasteczku Ruchu Drogowego przy ul. Stawiska, które zostało laureatem konkursu Budowa Roku 2020, organizowanego przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przy współudziale Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego. Dziś (28.09) w trakcie gali wręczenia „OSKARÓW BUDOWLANYCH” w Warszawskim Domu Technika NOT, nagrodę III stopnia dla Miasta Gorlice odebrał burmistrz Rafał Kukla.

Startuje Budżet Obywatelski Miasta Gorlice!

Startuje Budżet Obywatelski Miasta Gorlice! Poniedziałek, 13 września 2021 Chcesz, żeby w Twojej okolicy było ciekawiej lub po prostu – piękniej? Widzisz, że potrzebna jest jakaś inwestycja albo inicjatywa, która pomoże rozwiązać ważny dla mieszkańców problem? Masz pomysł na wydarzenie, które spodoba się gorliczanom? Dobrze się składa – już dzisiaj (13 września) startuje 9. edycja Budżetu Obywatelskiego Miasta Gorlice.

79. rocznica likwidacji getta i oficjalne otrwacie Siduru Przechodniów

79. rocznica likwidacji getta i oficjalne otrwacie Siduru Przechodniów Czwartek, 19 sierpnia 2021 Dziś (19.08) obchodzimy w naszym mieście smutną rocznicę - dokładnie 79 lat temu, społeczność żydowska bezpowrotnie zniknęła z Gorlic. W tym roku, obchody były wyjątkowe, bo połączone z oficjalnym otwarciem niedawno powstałego, niezwykłego pomnika – Siduru Przechodniów

Dni Gorlic 2021!

Dni Gorlic 2021! Poniedziałek, 2 sierpnia 2021 Za nami Dni Gorlic 2021! To był niezwykły weekend pełen dobrej muzyki oraz świetnej zabawy. Dziękujemy, że byliście z nami!

Prawie 220 tys. zł na poprawę bezpieczeństwa

Prawie 220 tys. zł na poprawę bezpieczeństwa Czwartek, 29 lipca 2021 Miasto Gorlice pozyskało prawie 220 tys. zł dofinansowania na budowę chodnika i przejścia dla pieszych na ul. Chopina oraz doświetlenie przejścia na ul. Bieckiej. Już wkrótce w tych miejscach będzie wygodniej i bezpieczniej.

Do Parku rozświetloną kładką!

Do Parku rozświetloną kładką! Środa, 30 czerwca 2021 Kładka piesza prowadząca do Parku Miejskiego, niebawem nabierze barw! Wybrany w procedurze przetargowej Wykonawca, właśnie przesłał do Urzędu Miejskiego jej wizualizację.

Ratusz i Miejski Zespół Szkół nr 3 bez barier architektonicznych!

Ratusz i Miejski Zespół Szkół nr 3 bez barier architektonicznych! Piątek, 18 czerwca 2021 Miło nam poinformować, że do miejskiego budżetu trafi blisko 260 000 zł, dzięki którym osoby z niepełnosprawnością ruchową będą mogły łatwiej poruszać się m.in w gorlickim Ratuszu!