Zrób sobie zdjęcie na wyjątkowej ściance podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego

Zrób sobie zdjęcie na wyjątkowej ściance podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego Piątek, 13 grudnia 2019 Jarmark Bożonarodzeniowy zbliża się wielkimi krokami. W tym roku każdy, kto odwiedzi gorlicki Rynek 21 grudnia, w godz. 11:00-14:00 będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe, anielskie zdjęcie na tle specjalnie przygotowanej świątecznej ścianki. Czekają też drobne upominki!

Kolejne place zabaw z nowymi urządzeniami

Kolejne place zabaw z nowymi urządzeniami Piątek, 13 grudnia 2019 Wczoraj informowaliśmy o dużej rozbudowie placu zabaw w Parku Miejskim. W ostatnim czasie, także małe, osiedlowe place zabaw na ul. Letniej i Azaliowej wzbogaciły się o nowe sprzęty.

Spotkanie z Mikołajem w Miejskim Przedszkolu nr 5

Spotkanie z Mikołajem w Miejskim Przedszkolu nr 5 Piątek, 13 grudnia 2019 6 grudnia to jeden z wyczekiwanych przez przedszkolaków dzień. Już od samego rana, w Miejskim Przedszkolu nr 5 panowała wyjątkowa atmosfera.

Pismo w sprawie uruchomienia programu NFOŚiGW dot. zagospodarowania odpadów rolniczych

Pismo w sprawie uruchomienia programu NFOŚiGW dot. zagospodarowania odpadów rolniczych Piątek, 13 grudnia 2019 Pismo Ministra Środowiska Henryka Kowalczyka w sprawie uruchomienia programu NFOŚiGW dot. zagospodarowania odpadów rolniczych.

Trwa rozbudowa placu zabaw w Parku Miejskim

Trwa rozbudowa placu zabaw w Parku Miejskim Czwartek, 12 grudnia 2019 Wiosną najmłodsi gorliczanie – a Ci którym zima nie straszna, jeszcze w tym roku - będą mogli bawić się na nowych urządzeniach na placu zabaw w Parku Miejskim!

Nowe zasady opłacania podatków

Nowe zasady opłacania podatków Czwartek, 12 grudnia 2019 Naczelnik Urzędu Skarbowego w Gorlicach informuje, że od dnia 1 stycznia 2020 r. wpłaty podatków PIT, CIT i VAT należy dokonywać WYŁĄCZNIE na indywidualny rachunek podatkowy (mikrorachunek podatkowy).

To były Mikołajki jak z bajki!

To były Mikołajki jak z bajki! Czwartek, 12 grudnia 2019 W sobotę, 7 grudnia w sali hotelu Margot odbyły się wyjątkowe "Mikołajki jak z bajki" zorganizowane przez Zarząd Osiedla Nr 12 "Krasińskiego" oraz Zarząd Osiedla Nr 6 "Zawodzie".

Urząd Skarbowy będzie nieczynny 27 grudnia

Urząd Skarbowy będzie nieczynny 27 grudnia Czwartek, 12 grudnia 2019 Naczelnik Urzędu Skarbowego informuje, że Urząd Skarbowy w Gorlicach w dniu 27 grudnia 2019 r. (piątek) będzie nieczynny.

Złota Wigilia UZW

Złota Wigilia UZW Czwartek, 12 grudnia 2019 Świąteczna atmosfera wypełniła wczoraj (11.12) gorlicki Klub Jubilat, w którym odbyło się coroczne spotkanie opłatkowe słuchaczy Uniwersytetu Złotego Wieku.

Spotkanie opłatkowe Polskiego Związku Niewidomych

Spotkanie opłatkowe Polskiego Związku Niewidomych Środa, 11 grudnia 2019 Grudzień to czas wspólnych przedświątecznych spotkań. Wczoraj (11.12.) w restauracji Hotelu Margot, doroczny opłatek zorganizowało Koło Polskiego Związku Niewidomych w Gorlicach.

Znamy zwycięzców Gorlickiego Wieloboju Sportowego

Znamy zwycięzców Gorlickiego Wieloboju Sportowego Środa, 11 grudnia 2019 W hali sportowej OSiR w Gorlicach odbyło się uroczyste zakończenie VIII edycji Gorlickiego Wieloboju Sportowego, podczas którego wręczono nagrody dla najlepszych zawodników.

Remonty ulic Jagodowej, Andersa i Granicznej

Remonty ulic Jagodowej, Andersa i Granicznej Środa, 11 grudnia 2019 W najbliższych dniach rozpocznie się wymiana nawierzchni na ulicy Jagodowej, 170-metrowym odcinku ulicy Andersa bocznej oraz ponad 400-metrowym fragmencie ul. Granicznej.

Kościuszki boczna po remoncie

Kościuszki boczna po remoncie Środa, 11 grudnia 2019 Zakończyła się budowa drogi wewnętrznej bocznej od ulicy Kościuszki - to kolejna niewielka ulica, która została wyremontowana w ostatnich latach.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Środa, 11 grudnia 2019 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej informuje, że w związku z wystąpieniem awarii wodociągowej, nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców przy ulicy Mieszka I, w dniu dzisiejszym (11.12) od godz. 12.00 do godzin wieczornych.

Miasto Światła na wakacjach - podsumowanie akcji

Miasto Światła na wakacjach - podsumowanie akcji Środa, 11 grudnia 2019 Australia, Tajlandia, Stany Zjednoczone, Islandia, Chiny, Mongolia i ponad 100 innych miejsc na całym Świecie, odwiedziła gorlicka flaga w ramach akcji „Miasto Światła na wakacjach”. Towarzyszyła Wam podczas podróży prywatnych, ale także służbowych, w trakcie zawodów sportowych, koncertów, wycieczek górskich czy wypoczynku na plaży! Serdecznie dziękujemy mieszkańcom oraz sympatykom naszego Miasta za tak liczne zaangażowanie i za wszystkie przesłane do nas zdjęcia! Cieszymy się, że aktywnie promujecie nasze miasto i jesteście dumni, że pochodzicie z Gorlic!