przewiń do góry
Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Przerwa w dostawie wody! AKTUALIZACJA!

Przerwa w dostawie wody! AKTUALIZACJA!

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. informuje, że w czasie przygotowań do jutrzejszej akcji serwisowej na sieci wodociągowej przy ul. Blich doszło do nieoczekiwanej awarii, w wyniku której wystąpiła przerwa w dostawie wody.

Grupowe zdjęcie uczetników wycieczk w Ujeździe.

Wycieczka mieszkańów Osiedla nr 5 „Młodych”

13 czerwca 2026 r. mieszkańcy Osiedla nr 5 „Młodych” wzięli udział w wycieczce zorganizowanej przez Zarząd Osiedla. Celem wyprawy były dwa niezwykłe miejsca: malowniczy Sandomierz oraz monumentalne ruiny zamku Krzyżtopór w miejscowości Ujazd.

Infografika - informacja

Przystąpienie do zmiany Planu

Ogłoszenie o przystąpieniu do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Miasto Gorlice – Plan Nr 4” w rejonie ul. Skrzyńskich i ul. Bieckiej w Gorlicach oraz o wszczęciu postępowania w sprawie przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko.

Krajobraz z burzą w tle.

Uwaga na burze!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie II stopnia dla powiatu gorlickiego przed burzami.

Oferta pracy

Oferta pracy

Na prośbę Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach publikujemy ofertę pracy na stanowisko specjalista/specjalistka ds. techniczno-budowlanych.

Iskry Niepodległej ponownie w Gorlicach!

Iskry Niepodległej ponownie w Gorlicach!

Już 25–26.06 ponownie będziemy mieli kolejną okazję, by odwiedzić „Iskry Niepodległej” – niezwykłe mobilne widowisko multimedialne prezentujące historie wybitnych Polek i Polaków, których osiągnięcia zmieniały świat i do dziś inspirują kolejne pokolenia.

Sportowa Akcja Lato 2026!

Sportowa Akcja Lato 2026!

Wakacje tuż-tuż, a wraz z nimi nadchodzi tradycyjna Akcja LATO w Gorlicach! Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do wspólnej zabawy podczas licznych wydarzeń i zajęć sportowo-rekreacyjnych. Czeka Was mnóstwo ruchu, radości i letnich emocji!

Delegacja Miasta Gorlice na międzynarodowym spotkaniu partnerów projektu GOV4PeaCE w Belgii

Delegacja Miasta Gorlice na międzynarodowym spotkaniu partnerów projektu GOV4PeaCE w Belgii

W dniach 10–12 czerwca 2026 r. w belgijskim Ypres (Ieper) odbyło się czwarte międzynarodowe spotkanie partnerów projektu GOV4PeaCE. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele samorządów, instytucji kultury oraz organizacji zaangażowanych w realizację projektu z Polski, Belgii, Włoch, Francji, Słowenii, Węgier, Słowacji i Rumunii. Miasto Gorlice reprezentowała delegacja w składzie: Magdalena Bajorek, Dominika Kamińska-Kornaś, Natalia Pacana-Roman oraz Monika Orchel.

Kolejne wyjątkowe spotkanie z Mistrzem za nami!

Kolejne wyjątkowe spotkanie z Mistrzem za nami!

Za nami drugie już spotkanie z cyklu „Spotkanie z Mistrzem”, którego celem jest inspirowanie młodych sportowców do rozwijania swoich pasji i aktywności fizycznej. Tym razem gościem był Władysław Kozakiewicz – mistrz olimpijski, wielokrotny medalista i legenda polskiej lekkoatletyki.