przewiń do góry
Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Gorlice zaatakowały Śląsk - promocyjnie!

Gorlice zaatakowały Śląsk - promocyjnie!

W ostatnich dniach, na 10 portalach informacyjnych aglomeracji śląskiej, pojawiły się artykuły zapraszające do naszego miasta oraz odcinek "Na dwóch kołach" w TV Silesia. Ta wielostronna promocja pozwoli skutecznie dotrzeć do mieszkańców tego regionu i zaprosić do odwiedzin Gorlic - Miasta Światła!

Trzymamy kciuki za Ninja z Gorlic!

Trzymamy kciuki za Ninja z Gorlic!

Już w najbliższy wtorek (28.09) w programie Ninja Warrior Polska, zobaczymy odcinek z udziałem pochodzącego z Gorlic Michała Grygowicza, który zmierzy się z legendarnym, ekstremalnym torem przeszkód. Materiał w którym pokazane zostaną także kadry z naszego Miasta, wyemitowany zostanie w stacji Polsat o godz. 20:05.

Inkubator włączenia społecznego

Inkubator włączenia społecznego

Masz pomysł na innowację społeczną, która rozwiązuje problemy osób wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym? Zgłoś się i otrzymaj grant do 100 000 zł.

Oferty pracy

Oferty pracy

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowiska pracy.

Gorlicki Kromer ma już 115 lat!

Gorlicki Kromer ma już 115 lat!

W tym roku przypada wyjątkowa rocznica - 115-lecia funkcjonowania gorlickiego "Kromera". Ten jubileusz zbiegł się z końcem remontu niezwykłego i jednego z najpiękniejszych budynków naszego Miasta. Z tej okazji, wczoraj w Muzeum PTTK odbył się wernisaż wystawy poświęconej szkole.