przewiń do góry
Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Akcja Zima 2023 z OSiR Gorlice

Akcja Zima 2023 z OSiR Gorlice

Ferie! Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezach sportowych oraz zajęciach rekreacyjnych organizowanych przez OSIR Gorlice w ramach Akcji Zima 2023. W programie turniej szachowy, wielobój sportowy na lodzie, turniej piłki nożnej, a także zajęcia gimnastyczne, ogólnorozwojowe, a na krytej pływalni gry i zabawy w wodzie. 

GKPS Gorlice & MKS Gryf Brzesko

GKPS Gorlice & MKS Gryf Brzesko

Serdecznie zapraszamy na mecz siatkówki I ligi małopolskiej, pomiędzy GKPS Gorlice – MKS Gryf Brzesko. Spotkanie odbędzie się w sobotę (28.01) o godz. 19.00 w hali sportowej OSiR w Gorlicach.

Pies z ul. Pod Lodownią

Pies z ul. Pod Lodownią

W lecznicy dla zwierząt w Gorlicach znajduje się zagubiony pies - samiec, rasa jack russel terrier, wiek ok. 3 lata, maści biało- brązowej. Pies pozostawiony bez opieki, błąkający się w okolicy ul. Pod Lodownią.

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Gorlice

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Gorlice

Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg ustny ograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Garbarskiej w Gorlicach.

Ferie zimowe na lodowisku i basenie!

Ferie zimowe na lodowisku i basenie!

Ferie zimowe już za pasem – zachęcamy do aktywnego spędzania zimowej przerwy, dlatego mamy niespodziankę dla uczniów gorlickich szkół podstawowych i dzieci z miejskich przedszkoli! Podczas ferii (30 stycznia -12 lutego), Miasto Gorlice oferuje najmłodszym gorliczanom 50% zniżki na lodowisko oraz krytą pływalnię – oznacza to, że za bilet zapłacicie tylko połowę ceny! Druga połowa sfinansowana będzie przez Miasto Gorlice, ze środków pochodzących z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Programów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Startuje XII Gorlicki Wielobój Sportowy

Startuje XII Gorlicki Wielobój Sportowy

Wraz z początkiem ferii rusza XII edycja Gorlickiego Wieloboju Sportowego. Inauguracyjna konkurencja – jazda szybka na lodzie – odbędzie się na lodowisku GOR-TOR już w najbliższą sobotę (28.01), o godz. 8.30. Kobiety do pokonania będą miały 3 okrążenia toru po 111 m każde, mężczyźni 4. Serdecznie zapraszamy!