Gorlice bohaterem programu Poland In Undiscovered

Emocje po emisji odcinka o Gorlicach na kanale Historia bez cenzury jeszcze nie ostygły, a my śpieszymy do Was z kolejną dawką promocji Miasta Światła.

Niedawno informowaliśmy o wizycie w Gorlicach amerykańskiego dziennikarza i youtubera – Ryana Socasha. Nasz gość odwiedził Miasto Światła, aby przedstawić ludziom z całego świata jego historię i walory turystyczne. Na anglojęzycznym kanale Poland In, pojawił się długo wyczekiwany odcinek o Gorlicach, który można obejrzeć TUTAJ! Niestety by odtworzyć film trzeba przebrnąć przez blok reklam, ale naprawdę warto! Serdecznie zachęcamy do oglądania!

W ramach programu Poland In Undiscovered Ryan Socash przemierza całą Polskę, ukazując piękno różnych zakątków kraju. Niezmiernie się cieszymy, że na jego mapie wędrówek znalazły się także Gorlice. O wizycie Ryana, podczas której w naszym mieście kręcony był materiał, pisaliśmy TUTAJ

W najnowszym odcinku, Ryan odwiedził najważniejsze punkty turystyczne znajdujące się w Gorlicach, m.in. gorlicki Rynek, Bazylikę Mniejszą, Pałac Długoszów oraz Gorlicką Golgotę. Wizyta w Skansenie Przemysłu Naftowego „Magdalena” oraz Pustym Lesie w Siarach z pewnością przybliży widzom historię gorlickiego przemysłu naftowego. Natomiast Cmentarz Wojenny nr 91 zwróci uwagę na krwawe działania wojenne podczas Bitwy pod Gorlicami.

Jesteśmy przekonani, że zrealizowany materiał pozwoli mieszkańcom na bliższe odkrycie Gorlic, a turystów zachęci do odwiedzenia naszego uroczego miasteczka. Zależy nam na tym, aby promocja miasta i regionu miała nie tylko zasięg ogólnopolski, ale także międzynarodowy.