Amerykański dziennikarz i youtuber odwiedził Gorlice

Dziś powstał wyjątkowy materiał filmowy o Gorlicach! Nasze miasto odwiedził Ryan Socash – znany szerokiej publiczności amerykański dziennikarz i youtuber, który w ramach programu Undiscovered na anglojęzycznym kanale Poland In, ukazuje piękno różnych zakątków Polski. Dziennikarz przyjął zaproszenie do Miasta Światła i zrealizował materiał do odcinka poświęconego Gorlicom i innym atrakcjom turystycznycznym regionu. 
Odwiedzając najważniejsze punkty na mapie naszego miasta i regionu, przybliży widzom niezwykłą historię związaną zarówno z przemysłem naftowym, jak i tragicznymi wydarzeniami Bitwy Gorlickiej.

Na ten moment to wszystko, co możemy zdradzić. O szczegółach dowiecie się po emisji programu, o której będziemy z pewnością informować!
Ryan Socash wychowywał się w Stanach Zjednoczonych, ale od wielu lat mieszka w Polsce. Wcześniej współpracował między innymi z Czesławem Mozilem, zespołem Coma, prowadził audycje w Polskim Radio i Wp.pl.
Artykuły na jego temat ukazały się m.in. na portalu wPolityce.pl. Poprzez serię Undiscovered (realizowaną przy współpracy z Telewizją Polską) oraz swój osobisty kanał na Youtubie Kult America, pokazuje całemu światu piękno Polski i mnogość jej atrakcji.
Odkrywa to, co nieodkryte i zachęca do odwiedzenia nie tylko popularnych destynacji turystycznych, ale także tych miejsc, które są mniej znane. Każdym nowym odcinkiem udowadnia, że Polska jest krajem, w którym warto zostać na trochę dłużej. 

Nieprzerwanie staramy się podejmować różne działania, których celem jest szeroka promocja Ziemi Gorlickiej. Mamy nadzieję, że odcinek w którym „bohaterem” będzie Miasto Światła, zachęci turystów zarówno z kraju, jak i zagranicy do odwiedzenia naszego uroczego miasteczka zatopionego w zieleni Beskidu Niskiego. Mając na względzie wspólną promocję turystyczną całego regionu, dziennikarzowi pokazaliśmy także sąsiedni Biecz, co zainspirowało go do ponownego odwiedzenia tej części małopolski i pokazania go w swoim programie. 
To nie koniec niespodzianek – jeszcze w tym miesiącu Gorlice odwiedzi kolejny youtuber, prowadzący bardzo popularny kanał, którego wyświetlenia możemy liczyć w milionach! My już nie możemy się doczekać!
Galeria zdjęć poniżej.

Tagi

GALERIA