Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki

Wydział - Biuro Informacji i Promocji

Zawody strzeleckie z okazji Dni Gorlic

Zawody strzeleckie z okazji Dni Gorlic

Majówka w Mieście Światła to nie tylko koncerty, atrakcje i dobra zabawa, ale też sportowa rywalizacja! Wczoraj (1.05), na strzelnicy LOK przy ul. Brzozowej, odbyły się zawody strzeleckie z okazji Dni Gorlic!

Uwaga! Będzie ślisko!

Uwaga! Będzie ślisko!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla powiatu gorlickiego dotyczące oblodzenia - zamarzania mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu.

Od 17 października powiat gorlicki w czerwonej strefie

Od 17 października powiat gorlicki w czerwonej strefie

Za gov.pl Od 17 października w całym kraju wprowadzamy nowe narzędzia do walki z koronawirusem. W zależności od rozwoju sytuacji będziemy na bieżąco reagować i wprowadzać kolejne ograniczenia. Wszystko po to, aby ratować zdrowie i życie Polaków. Co zmieni się od najbliższej soboty? M.in. funkcjonowanie punktów gastronomicznych, działalność basenów i siłowni, a także maksymalna liczba uczestników zgromadzeń publicznych. Musimy na powrót ograniczyć kontakty społeczne – od tego zależy, jak szybko pokonamy drugą falę pandemii.

Rusza rekrutacja do projektu Kierunek Kariera

Rusza rekrutacja do projektu Kierunek Kariera

Już 1 września 2020 rusza rekrutacja osób z wykształceniem policealnym lub pomaturalnym do projektu Kierunek Kariera. To szansa na nawet 85% dofinansowania (w formie bonów szkoleniowych) do różnych szkoleń i kursów.

Oddział Małopolski PFRON informuje o naborze wniosków służących walce z COVID-19

Oddział Małopolski PFRON informuje o naborze wniosków służących walce z COVID-19

Od 11 sierpnia 2020 roku do 31 sierpnia 2020 roku można składać wnioski o powierzenie grantów w ramach projektu pn. „Bezpieczne WTZ i rehabilitacja społeczno-zawodowa osób z niepełnosprawnościami”, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Projekt przyczyni się do zapewnienia ochrony zdrowia i życia uczestników zajęć prowadzonych przez WTZ oraz w ramach zadań zlecanych przez PFRON, jak i pracowników zaangażowanych w bezpośrednią pracę z osobami z niepełnosprawnościami, w sytuacji zagrożenia COVID-19.

Zawody Strzeleckie z okazji Święta Wojska Polskiego

Zawody Strzeleckie z okazji Święta Wojska Polskiego

Organizacja powiatowa Ligi Obrony Kraju oraz Miasto Gorlice serdecznie zapraszają wszystkich chętnych sympatyków strzelectwa sportowego na zawody strzeleckie z okazji „Święta Wojska Polskiego”, które odbędą się na strzelnicy LOK przy ul. Brzozowej 1A w dniu 16 sierpnia 2020 r. (niedziela) o godz. 14:00

Uwaga na burze!

Uwaga na burze!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla powiatu gorlickiego przed burzami. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Miejscami możliwy grad. Ostrzeżenie obowiązuje od dziś (11.08) od godz. 14.00 do 12.08 do godz. 00.00.

W piątek ZUS nieczynny

W piątek ZUS nieczynny

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Gorlicach informuje, że w piątek, 14.08. sale obsługi klienta w Zakładzie będą nieczynne. W tym dniu nie będzie również działało Centrum Obsługi Telefonicznej.