Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Zawody strzeleckie z okazji Dni Gorlic

Treść

Majówka w Mieście Światła to nie tylko koncerty, atrakcje i dobra zabawa, ale też sportowa rywalizacja! Wczoraj (1.05), na strzelnicy LOK przy ul. Brzozowej, odbyły się zawody strzeleckie z okazji Dni Gorlic!

Na zaproszenie organizatorów – Organizacji Powiatowej Ligi Obrony Kraju, na zawodach obecny był Burmistrz Rafał Kukla.

Tradycyjnie, rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach – kobiet i mężczyzn. Zawodnicy oddali trzy strzały próbne i dziesięć ocenianych, z pozycji leżącej, do tarczy odległej 50 m.

W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Pani Małgorzata Górska. Na drugim miejscu usytuowała się Pani Agnieszka Przybyłowicz, a ostatnie miejsce na podium zajęła Pani Milena Bania.

W kategorii mężczyzn zwyciężył Pan Janusz Grabarz, drugie miejsce zajął Pan Jacek Mlecz, a trzecie Pan Szymon Radzik.

Puchar Burmistrza Miasta Gorlice wystrzelał Pan Janusz Grabarz, osiągając najwyższy wynik zawodów – 89 na 100 możliwych punktów.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom!

Przypominamy, że już jutro (3.05), o godz. 14.00, odbędą się zawody z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Więcej o zawodach znajduje się TUTAJ.