Zobacz wystawę fotografii atrakcji geologicznych

Zobacz wystawę fotografii atrakcji geologicznych Poniedziałek, 16 listopada 2020 Wystawę fotografii ukazujących bogactwo atrakcji geologicznych i przyrodniczych pogranicza polsko-słowackiego można zobaczyć w Centrum Produktu Turystycznego i Kulturowego Beskidu Gorlickiego w Wysowej-Zdroju. Uchwycili je swoimi obiektywami Szymon Bialic, Krystian Kiwacz, Paweł Uchorczak i Kuba Witos.

Atrakcje pogranicza malowane światłem

Atrakcje pogranicza malowane światłem Czwartek, 29 października 2020 Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią w ostatnią środę (28.10) na gorlickim Rynku odbył się wernisaż wystawy fotografii ukazujących bogactwo atrakcji geologicznych i przyrodniczych pogranicza polsko-słowackiego. Uchwycili je swoimi obiektywami Szymon Bialic, Krystian Kiwacz, Paweł Uchorczak i Kuba Witos.

Artystyczne spojrzenie na geologię

Artystyczne spojrzenie na geologię Poniedziałek, 26 października 2020 Zapraszamy na wystawę fotografii atrakcji geologicznych i przyrodniczych pogranicza polsko-słowackiego. Czterech znanych i cenionych fotografów wykonało zdjęcia w 4 porach roku, ukazując zmiany w krajobrazie ziemi gorlicko-bardejowskiej. Autorami zdjęć są: Szymon Bialic, Krystian Kiwacz, Paweł Uchorczak i Kuba Witos.

Konferencja „Poznaj geologiczne skarby pogranicza polsko – słowackiego”

Konferencja „Poznaj geologiczne skarby pogranicza polsko – słowackiego” Piątek, 16 października 2020 14 października w Domu Nauczyciela w Gorlicach, odbyła się konferencja pod nazwą „Poznaj geologiczne skarby pogranicza polsko – słowackiego”, która zrealizowana została w ramach projektu Miasta Gorlice oraz słowackiego Bardejowa.

Trwa konferencja online „Poznaj geologiczne skarby pogranicza polsko-słowackiego”

Trwa konferencja online „Poznaj geologiczne skarby pogranicza polsko-słowackiego” Środa, 14 października 2020 Konferencja podsumowująca projekt Miasta Gorlice pn. „Poznaj geologiczne skarby pogranicza polsko – słowackiego”, już trwa! Zapraszamy do śledzenia transmisji na żywo.

Konferencja „Poznaj geologiczne skarby pogranicza polsko-słowackiego” online

Konferencja „Poznaj geologiczne skarby pogranicza polsko-słowackiego” online Wtorek, 13 października 2020 Zapraszamy do śledzenia transmisji na żywo z konferencji podsumowującej projekt Miasta Gorlice pn. „Poznaj geologiczne skarby pogranicza polsko – słowackiego”, która odbędzie się 14 października (środa) o godz. 9.00 w Domu Nauczyciela w Gorlicach.

Zapisy na konferencję „Poznaj geologiczne skarby pogranicza polsko-słowackiego” zamknięte

Zapisy na konferencję „Poznaj geologiczne skarby pogranicza polsko-słowackiego” zamknięte Czwartek, 8 października 2020 Informujemy, że zapisy na konferencję „Poznaj geologiczne skarby pogranicza polsko-słowackiego”, zaplanowaną na 14 października 2020 r. w Domu Nauczyciela w Gorlicach, zostają zamknięte.

Zapisz się na konferencję „Poznaj geologiczne skarby pogranicza polsko-słowackiego”

Zapisz się na konferencję „Poznaj geologiczne skarby pogranicza polsko-słowackiego” Czwartek, 1 października 2020 Zapraszamy na konferencję podsumowującą projekt Miasta Gorlice pn. „Poznaj geologiczne skarby pogranicza polsko – słowackiego”, która odbędzie się 14 października 2020 r. o godz. 9.00 w Domu Nauczyciela przy ul. Wróblewskiego w Gorlicach.

„Światło z Ziemi” rozświetliło gorlicki park!

„Światło z Ziemi” rozświetliło gorlicki park! Poniedziałek, 21 września 2020 Za nami niesamowite widowisko świetlno-laserowe! Wczoraj (20.09) w Parku Miejskim w Gorlicach odbył się spektakl „Światło z Ziemi”, w ramach którego mogliśmy obejrzeć wyjątkowy pokaz laserowy, pokaz na kurtynie wodnej oraz występ Teatru Eksperymentalnego GCK ERGO, a całe wydarzenie poprowadził sam Ignacy Łukasiewicz!

Światło z Ziemi – poznaj oblicza światła!

Światło z Ziemi – poznaj oblicza światła! Środa, 9 września 2020 Wyjątkowy pokaz świetlny, iluminacje w parku, happening nawiązujący do zapalenia pierwszej ulicznej lampy naftowej - to atrakcje jakie czekają nas już 20 września! Nadchodzące wydarzenie "osobiście" poprowadzi… Ignacy Łukasiewicz.

Konferencja „Poznaj geologiczne skarby pogranicza polsko – słowackiego” - szukamy prelegentów

Konferencja „Poznaj geologiczne skarby pogranicza polsko – słowackiego” - szukamy prelegentów Środa, 5 sierpnia 2020 W związku z realizacją projektu „Poznaj geologiczne skarby pogranicza polsko – słowackiego” i organizacją konferencji popularnonaukowej, poszukujemy specjalistów, którzy są zainteresowani wygłoszeniem prelekcji w poniższych tematach.

Byliśmy pierwsi - początki przemysłu naftowego, czyli gorlicka Historia bez Cenzury!

Byliśmy pierwsi - początki przemysłu naftowego, czyli gorlicka Historia bez Cenzury! Czwartek, 28 maja 2020 To już dziś! Kręcony w naszym mieście odcinek Historii bez Cenzury pt. Byliśmy pierwsi - początki przemysłu naftowego jest już dostępny na platformie YouTube! Zachęcamy do oglądania i udostępniania!

Historia bez cenzury - zapraszamy na premierowy odcinek z Gorlic

Historia bez cenzury - zapraszamy na premierowy odcinek z Gorlic Środa, 27 maja 2020 Pamiętacie, że 18 maja gościliśmy w Gorlicach ekipę znanych youtuberów z kanału Historia bez cenzury? Premiera wyjątkowego, pełnego ciekawostek materiału z naszego miasta odbędzie się już jutro, 28 maja o godzinie 15.00 na kanale Historii bez Cenzury! Zapraszamy do oglądania i udostępniania!

Gorlicka Historia bez cenzury

Gorlicka Historia bez cenzury Wtorek, 19 maja 2020 Wczoraj (18.05) w naszym Mieście gościliśmy ekipę jednego z najfajniejszych kanałów na YouTubie. Odcinek w Gorlicach kręciła Historia bez cenzury!

Ćwierć miliona złotych na promocję!

Ćwierć miliona złotych na promocję! Wtorek, 3 marca 2020 Z radością informujemy, że projekt Miasta Gorlice „Poznaj geologiczne skarby pogranicza polsko-słowackiego” uzyskał dofinansowanie z Programu Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020. Dzisiaj (3.03) w Starostwie Powiatowym w Jaśle, umowę na jego realizację podpisali burmistrz Rafał Kukla, skarbnik Edyta Szilder oraz wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Dawid Lasek.