Byliśmy pierwsi - początki przemysłu naftowego, czyli gorlicka Historia bez Cenzury!

Byliśmy pierwsi - początki przemysłu naftowego, czyli gorlicka Historia bez Cenzury! Czwartek, 28 maja 2020 To już dziś! Kręcony w naszym mieście odcinek Historii bez Cenzury pt. Byliśmy pierwsi - początki przemysłu naftowego jest już dostępny na platformie YouTube! Zachęcamy do oglądania i udostępniania!

Historia bez cenzury - zapraszamy na premierowy odcinek z Gorlic

Historia bez cenzury - zapraszamy na premierowy odcinek z Gorlic Środa, 27 maja 2020 Pamiętacie, że 18 maja gościliśmy w Gorlicach ekipę znanych youtuberów z kanału Historia bez cenzury? Premiera wyjątkowego, pełnego ciekawostek materiału z naszego miasta odbędzie się już jutro, 28 maja o godzinie 15.00 na kanale Historii bez Cenzury! Zapraszamy do oglądania i udostępniania!

Gorlicka Historia bez cenzury

Gorlicka Historia bez cenzury Wtorek, 19 maja 2020 Wczoraj (18.05) w naszym Mieście gościliśmy ekipę jednego z najfajniejszych kanałów na YouTubie. Odcinek w Gorlicach kręciła Historia bez cenzury!

Ćwierć miliona złotych na promocję!

Ćwierć miliona złotych na promocję! Wtorek, 3 marca 2020 Z radością informujemy, że projekt Miasta Gorlice „Poznaj geologiczne skarby pogranicza polsko-słowackiego” uzyskał dofinansowanie z Programu Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020. Dzisiaj (3.03) w Starostwie Powiatowym w Jaśle, umowę na jego realizację podpisali burmistrz Rafał Kukla, skarbnik Edyta Szilder oraz wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Dawid Lasek.