Restauracja Parku Miejskiego - zakończenie projektu

Restauracja Parku Miejskiego - zakończenie projektu Czwartek, 29 listopada 2018 Dziś (30.11) kończy się projekt Restauracji Parku Miejskiego im. Wojciecha Biechońskiego. W zeszłym tygodniu na ścianie budynku parkowej pojawił się baner nawiązujący do historii perełki naszego miasta. Na smartfonach z systemem Android i iOS można też pobrać aplikację dedykowaną zrewitalizowanemu parkowi.

Góra Parkowa otwarta dla spacerowiczów

Góra Parkowa otwarta dla spacerowiczów Piątek, 21 września 2018 Dobiegają końca prace w obrębie Góry Parkowej. Serdecznie zapraszamy już dziś na spacer do tej leśnej i bardziej dzikiej części naszego wyjątkowego Parku.

Zapraszamy do gorlickiego parku

Zapraszamy do gorlickiego parku Środa, 1 sierpnia 2018 Park im. Wojciecha Biechońskiego już otwarty i od rana widać w nim pierwszych spacerowiczów.

Rewitalizacja parku na ukończeniu

Rewitalizacja parku na ukończeniu Poniedziałek, 16 lipca 2018 Wraz z początkiem sierpnia, Park Miejski im. Wojciecha Biechońskiego w Gorlicach znów będzie dostępny dla mieszkańców. W międzyczasie trwać będą jeszcze ostanie prace restauracyjne, które mamy nadzieję nie przeszkodzą w wypoczynku.

Uwaga! Park zamknięty!

Uwaga! Park zamknięty! Piątek, 16 marca 2018 Informujemy, że w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu inwestycji pn. Restauracja Parku Miejskiego im. Wojciecha Biechońskiego w Gorlicach, teren parku wyłączony zostanie z ruchu od środy 21.03.2018 r. Prace modernizacyjne potrwają do końca maja.

Widać już pierwsze efekty prac w parku

Widać już pierwsze efekty prac w parku Środa, 8 listopada 2017 W lipcu tego roku rozpoczęła się rewitalizacja gorlickiego parku. Dziś widzimy już pierwsze jej efekty – odnowiony został budynek toalet miejskich, który wreszcie przestał straszyć swym wyglądem.

Trwa rewitalizacja Parku Miejskiego

Trwa rewitalizacja Parku Miejskiego Poniedziałek, 25 września 2017 Trwają prace związane z rewitalizacją gorlickiego parku – obecnie przebudowie poddawane są miejskie toalety, a w miniony piątek (21.09) oddano teren pod plac budowy. Zadanie realizowane jest w cyklu dwuletnim - całość prac potrwa do końca maja 2018 r.

Ruszył remont toalet w Parku Miejskim

Ruszył remont toalet w Parku Miejskim Wtorek, 11 lipca 2017 W dniu 10.07.2017r. rozpoczęły się prace remontowe dotyczące nadbudowy i przebudowy budynku toalet w ramach projektu „Restauracja Parku Miejskiego im. Wojciecha Biechońskiego w Gorlicach”.

Restauracja Parku Miejskiego im. Wojciecha Biechońskiego w Gorlicach

Restauracja Parku Miejskiego im. Wojciecha Biechońskiego w Gorlicach Piątek, 2 czerwca 2017 15 marca 2017 r., w gorlickim ratuszu wicemarszałek Województwa Małopolskiego Stanisław Sorys oraz Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla, podpisali umowę gwarancyjną dotyczącą dofinansowania inwestycji pn.: „Restauracja Parku Miejskiego im. Wojciecha Biechońskiego w Gorlicach”, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.