przewiń do góry
Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki

Wyniki wyszukiwania

Gorliccy Seniorzy na XIII Międzynarodowych Senioraliach!

W dniach 17-19 czerwca 2026 roku w Krakowie odbyły się XIII Międzynarodowe Senioralia – największa impreza dedykowana seniorom w Europie, organizowana przez Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora oraz przedsiębiorstwo społeczne Międzynarodowy Instytut Rozwoju Społecznego.

Wizyta studyjna ekodoradcy

W dniach 16-20 marca odbył się wyjazd szkoleniowy pracowników samorządowych zajmujących się ochroną środowiska z Małopolski. Był to czas intensywnego zdobywania wiedzy, poznawania praktycznych rozwiązań oraz wymiany doświadczeń z zakresu nowoczesnej energetyki.

Wizyta studyjna ekodoradcy

W dniach 16-20 marca odbył się wyjazd szkoleniowy pracowników samorządowych zajmujących się ochroną środowiska z Małopolski. Był to czas intensywnego zdobywania wiedzy, poznawania praktycznych rozwiązań oraz wymiany doświadczeń z zakresu nowoczesnej energetyki.

Klub Egida na XXXVI Spotkaniach dla Uzależnionych

30 maja na Jasnej Górze odbyły się XXXVI Spotkania dla Uzależnionych, w których uczestniczył Klub Abstynenta „Egida”. To przede wszystkim czas wspólnej modlitwy o trzeźwe życie wolne nie tylko od alkoholu, ale także od innych używek i nałogowych zachowań. Ich uczestnicy, których s

Rusza nabór wniosków uzupełniających w ramach SIM Małopolska

10 czerwca br. (środa) ruszy nabór uzupełniający wniosków o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego w budynku mieszkalnym przy ul. T. Kościuszki 13 w Gorlicach. Nabór potrwa do 10 lipca 2026 roku. Wnioski należy składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Gorlicach w wersji pap

Rusza nabór wniosków uzupełniających w ramach SIM Małopolska

10 czerwca br. (środa) ruszy nabór uzupełniający wniosków o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego w budynku mieszkalnym przy ul. T. Kościuszki 13 w Gorlicach. Nabór potrwa do 10 lipca 2026 roku. Wnioski należy składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Gorlicach w wersji pap

100 lat Pani Genowefy!

Pani Genowefa Piecuch z Gorlic miała wczoraj szczególną okazję do świętowania - setne urodziny! W związku z tym pięknym wydarzeniem, Jubilatkę odwiedziła dziś delegacja władz samorządowych, by w imieniu całej społeczności miasta złożyć serdeczne życzenia zdrowia, spokoju i pogody

81 lat temu zakończyła się II wojna światowa

Dziś (8 maja) obchodzimy rocznicę zakończenia II wojny światowej – dokładanie 81 lat temu, w dzielnicy Karlshorst w Berlinie został podpisany akt bezwarunkowej kapitulacji III Rzeszy. Z tej okazji, w miejscu pamięci pod budynkiem Sklarczykówki, odbyły się uroczystości upamiętniające w

Gorlice uczciły Międzynarodowe Święto Pracy

1 maja, czyli Międzynarodowe Święto Pracy, obchodzone jest od 1889 roku w wielu krajach świata – nie tylko w Polsce czy Europie. Również w Gorlicach, zgodnie z wieloletnią tradycją, uroczystości odbyły się pod Pomnikiem Tysiąclecia Państwa Polskiego. Obchody rozpoczęły się przemars

Obchody 111. rocznicy Bitwy pod Gorlicami

Tradycyjnie 2 maja w Gorlicach wspólnie uczciliśmy 111. rocznicę bitwy pod Gorlicami – przełomowego starcia na froncie wschodnim I wojny światowej. Z tej okazji miasto przygotowało uroczystości na cmentarzu nr 91, które stały się zarówno wyrazem pamięci o poległych, jak i chwilą refl

UMOWA

Dziś (17 kwietnia), w Urzędzie Miejskim w Gorlicach podpisana została umowa na budowę bloku w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej przy ul. Kościuszki 13 w Gorlicach! W spotkaniu udział wzięli Prezes Krajowego Zasobu Nieruchomości Łukasz Bałajewicz, Prezes Zarządu SIM Małopolska M