Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
#Ochrońmygorlickichmedyków

#Ochrońmygorlickichmedyków

Treść

Sytuacja epidemiczna w Polsce jest coraz trudniejsza – każdego dnia media donoszą o nowych zachorowaniach, a z różnych części kraju dochodzą informacje o braku podstawowych środków ochrony dla personelu medycznego w szpitalach, a to przecież medycy stoją w pierwszej linii frontu w walce o nasze zdrowie i życie. Możemy jednak wyrównać szanse w tym starciu! Grupa gorliczan wyszła ze wspaniałą inicjatywą organizacji zbiórki funduszy na zakup środków ochronnych czy środków czystości i przekazania ich gorlickiemu szpitalowi.

Do tablicy z inicjatywą organizacji zbiórki, wywołał Burmistrza Rafała Kuklę mieszkający za granicą gorliczanin, Pan Sebastian Chrzan. Podejmując rękawicę, Burmistrz po konsultacjach z lekarzami i pielęgniarkami, skontaktował się z Prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Sprawności Dzieci i Młodzieży „Sprawne Smoki” w Gorlicach, Panią Małgorzatą Markowicz, z prośbą o przeprowadzenie zbiórki, nad którą objął honorowy patronat.

Składka przeprowadzona zostanie za pomocą portalu zrzutka.pl.

LINK DO ZRZUTKI ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ:
https://zrzutka.pl/z/ochronmygorlickichmedykow

Wpłat można dokonywać także bezpośrednio na konto Stowarzyszenia:
11 8795 0005 2001 0022 4578 0001
z dopiskiem „ochrońmy gorlickich medyków".


Zebrane środki przekazane zostaną gorlickim Oddziałom Terenowym Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy oraz Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych.

Wszystkich, którzy mogą włączyć się w akcję zachęcamy do wpłat, a także do udostępniania zbiórki! Im więcej osób wpłaci choćby drobna kwotę, tym więcej uda się osiągnąć. Gorliczanie nie raz pokazali, że mają wielkie serca i potrafią się zjednoczyć – i tym razem wspólnie stawmy czoło zagrożeniu!

Tagi