#BrawaDlaWas


Dziś, 7 kwietnia, obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia! To idealna okazja, żeby okazać wdzięczność wszystkim pracownikom służby zdrowia – możemy to zrobić w wyjątkowy sposób! Dziś, o godzinie 13.00, w ramach ogólnopolskiej akcji #BrawaDlaWas Polacy w całym kraju symbolicznie podziękują służbie zdrowia minutą braw! Wyjdźmy na balkony, otwórzmy okna i nagrodźmy naszych cichych bohaterów! W ramach akcji podziękujmy nie tylko medykom, ale wszystkim, którzy dziś pracują, abyśmy my mogli bezpiecznie zostać w domach!

Z powodu epidemii kontakty społeczne ograniczamy do niezbędnego minimum, a nasze życie kulturalne i rozrywkowe przeniosło się do sieci! Na swoim „posterunku”, prócz obchodzących dziś swój dzień lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i pozostałych pracowników służby zdrowia stoją policjanci, strażacy i żołnierze, którzy na co dzień narażają swoje zdrowie. Cichymi bohaterami tych i zbliżających się dni są pracownicy sklepów, aptekarze, zaopatrzeniowcy, kurierzy czy pracownicy restauracji.

Podziękujmy im za ich poświęcenie! Zachęcamy do wysłania nam swoich zdjęć, filmików (maksymalnie kilkunastosekundowych), podziękowań i pozdrowień w komentarzu pod postem, bądź przesłania mailowo na adres promocja@um.gorlice.pl, lub w wiadomości prywatnej. Razem pokażmy jak wiele dla nas znaczy poświęcenie w tych trudnych czasach!

Jeśli zbierzemy wystarczająco dużo podziękowań przygotujemy specjalny materiał filmowy!

Przypominamy, że cały czas trwa także zrzutka #ochrońmygorlickichmedyków. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w akcję - liczy się każda złotówka!

https://zrzutka.pl/z/ochronmygorlickichmedykow
Wpłat można dokonywać także bezpośrednio na konto:
11 8795 0005 2001 0022 4578 0001
z dopiskiem „ochrońmy gorlickich medyków".
 
#zostańwdomu #niekłammedyka

Tagi