Za co kochasz Gorlice?

Wkrótce walentynki – święto zakochanych! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was walentynkowy konkurs. Do wygrania zestawy atrakcyjnych miejskich gadżetów!

Konkurs odbywa się na profilu Miasta na fb: www.facebook.com/Gorlice/ Zasady konkursu są bardzo proste, wystarczy pod konkursowym postem odpowiedzieć na pytanie: Za co kochasz Gorlice? Może to być krótka wypowiedź albo zdjęcie z komentarzem, nawiązujące do tematyki konkursu.

Trzy osoby, których wpisy zdobędą najwięcej reakcji (like'ów i komentarzy), zostaną nagrodzone zestawami gadżetów. Zapraszamy do zabawy!

Na Wasze komentarze czekamy do 13 lutego, do godziny 15.00. Wyniki zostaną ogłoszone w Walentynki – 14 lutego 2020 r. na stronie internetowej miasta i profilu facebookowym.

Konkurs jest moderowany. Wszystkie komentarze naruszające czyjeś prawa autorskie, zawierające treści obraźliwe, niecenzuralne, ośmieszające, nieprzyzwoite, naruszające godność osobistą, a także takie, których treść nie będzie związana z tematem konkursu, zostaną usunięte przez moderatorów.

Tagi