Sylwester w Gorlicach 2019/20

Prezentujemy program wydarzeń odbywających się w ostatni dzień 2019 roku. Spędźmy ten czas razem i wspólnie powitajmy Nowy Rok 2020!

31 grudnia tradycyjnie odbędzie się Bieg Sylwestrowy. Trasa XXIX edycji wydarzenia, podobnie jak w latach poprzednich, ma dystans 5 i 10 km i  przebiegać będzie ulicami Gorlic - start w Rynku ul. Mickiewicza, następnie ulicami: Garbarską, Blich, nawrót w Ropicy Polskiej, Blich i meta na 5 km na ul. Nadbrzeżnej. Zawodnicy zgłoszeni na dystansie 10 km do pokonania będą mieli 2 pętle (dodatkowy nawrót na ul. Nadbrzeżnej). Jedyną zmianą jaką wprowadzono w tym roku jest godzina startu biegów tj. dystans 5 km zostanie rozegrany osobno i rozpocznie się o godz. 10.30, na 10 km wystartujemy o godz. 11.00.  Zgłoszenia można dokonywać na stronie https://zapisy.ultimasport.pl/558. Wpisowe do dnia 22.12.2019 r

W godz. 15.00 - 17.00 zapraszamy na "Sylwester na lodzie z bajkowymi bohaterami”. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach,  przygotowaliśmy szereg atrakcji. W programie gry i zabawy z animatorami, konkursy z nagrodami, wybór króla i królowej lodowiska, malowanie twarzy, wspólny toast i słodycze! Sylwester na lodzie to gwarancja fantastycznej zabawy, niezapomnianych wrażeń, super atmosfery!

Punktualnie o północy zaś, niebo nad gorlickim Rynkiem rozświetli wyjątkowy pokaz fajerwerków. Warto być nieco wcześniej i spędzić ten czas bawiąc się przy muzyce! Wspólnie przywitajmy Nowy Rok!

Tagi