Losowanie grup do V edycji Międzynarodowego Turnieju Kolejarz CUP Only Futbol

Wczoraj tj. 9.09.2019 w Galerii Gorlickiej przeprowadzone zostało losowanie grup do V edycji Międzynarodowego Turnieju Kolejarz CUP Only Futbol - jednego z największych turniejów w Polsce dla zawodników w wieku 10 lat i młodszych. Na zaproszenie głównego organizatora, Prezesa organizacji Only Futbol Stanisława Szpyrki, w wydarzeniu uczestniczył Senator RP Stanisław Kogut, Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla oraz gorlicki przedsiębiorca Janusz Pietrucha. Spotkanie podsumowała konferencja prasowa.
Do udziału w losowaniu zaproszeni zostali przedstawiciele drużyn z poszczególnych grup, którzy po zakończeniu otrzymali pamiątkowe upominki ufundowane przez właściciela Galerii Gorlickiej. Poniżej przedstawiamy wyniki losowania.

W V edycji Turnieju Kolejarz CUP Only Futbol, który odbędzie się w Stróżach już w najbliższą sobotę (14.09), wystąpi 36 drużyn z całej Polski i zagranicy, w tym także reprezentanci Gorlic – Akademia Piłkarska GKS Glinik Gorlice, mająca w swoim zespole wielu świetnych zawodników. Honorowy patronat nad turniejem objął Burmistrz Miasta Gorlice Rafała Kukla.

Galeria zdjęć poniżej.
 

GALERIA