Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Miasto Światła na wakacjach!

Miasto Światła na wakacjach!

Treść

Do zakończenia roku szkolnego pozostały już tylko 3 tygodnie - okres urlopowy zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji zapraszamy Państwa do udziału w wyjątkowej zabawie.

Jeśli planujesz wyjazd wakacyjny w ciekawe miejsce w kraju lub za granicą, ta propozycja jest dla Ciebie - zabierz ze sobą flagę "Gorlice - Miasto Światła" i wykonaj oryginalne, niepowtarzalne zdjęcie z miejsca w którym będzie Ci ona towarzyszyć.

Flaga z herbem i hasłem naszego Miasta dotarła już na najwyższy punkt Ziemi – szczyt Mt. Everest i popłynęła na Światowe Dni Młodzieży do Panamy. W rękach gorliczan powiewała na zawodach Pucharu Świata w Planicy, a także podczas podróży po Tajlandii.

Czas by w te wakacje odwiedziła kolejne zakątki świata.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w naszej wakacyjnej zabawie zapraszamy po odbiór flagi do Pawilonu Historii Miasta. Uwaga ilość flag ograniczona!

Zdjęcia z flagami oraz krótkim komentarzem, zawierającym informację gdzie i kiedy zostały zrobione, prosimy przesyłać na adres: promocja@um.gorlice.pl. Czekamy na nie do końca września.

Najciekawsze prace zostaną zamieszczone na stronie internetowej Miasta Gorlice – www.gorlice.pl, Kurierze Gorlickim oraz  w facebookowej galerii zdjęć TUTAJ. Wybrane fotografie zostaną także nagrodzone upominkami promocyjnymi.

Udział w zabawie i przesłanie fotografii jest jednoznaczne z akceptacją warunków zabawy, przekazaniem praw autorskich na rzecz Miasta Gorlice, wyrażaniem zgody na ich wykorzystanie w celach promocyjnych oraz wyrażeniem zgody na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych w celach organizacji zabawy.