
Trwa rekrutacja na szkolenia komputerowe!
Treść
Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych organizowanych w ramach projektu „E – Gorliczanie. Szkolenia komputerowe dla mieszkańców Miasta Gorlice” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.
Szkolenia będę realizowane w wybranych przez mieszkańców modułach tematycznych, spośród niżej wymienionych:
- Rodzic w Internecie,
- Mój biznes w sieci,
- Moje finanse i transakcje w sieci,
- Działam w sieciach społecznościowych,
- Tworzę własną stronę internetową (blog),
- Rolnik w sieci,
- Kultura w sieci,
przy czym każdy moduł trwa 12 godzin dydaktycznych i jest prowadzony w podziale na 3 - dniowe spotkania po 4 godziny dziennie na każde spotkanie. Zajęcia odbywać się będą na terenie Gorlic, w tym w miejscach bez barier architektonicznych.
Warunkiem udziału w szkoleniu jest zamieszkiwanie na terenie miasta Gorlice oraz ukończenie co najmniej 25 lat.
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.
Formularze zgłoszeniowe należy składać w Pawilonie Historii Miasta zlokalizowanym na płycie Rynku w Gorlicachy. Informujemy, że nabór prowadzony jest w sposób ciągły, do wyczerpania limitu miejsc.
Zachęcamy do skorzystania z dostępnych szkoleń!
Regulamin rekrutacji i uczestnictwa