Rafał Kukla osobowością roku w plebiscycie Dziennika Polskiego i Gazety Krakowskiej!

Wczoraj (8.03) w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie „Gazeta Krakowska” uhonorowała ludzi, którzy w minionym, 2018 roku wyróżnili się szczególnymi osiągnięciami w różnych dziedzinach życia. Bardzo nam miło poinformować, że zaszczytny tytuł "Osobowość roku" powiatu gorlickiego w kategorii "Samorząd i społeczeństwo lokalne" otrzymał Burmistrz Gorlic Rafał Kukla!

To dla mnie wielki zaszczyt. Bardzo cieszę się z przyznanej nagrody – mówi Rafał Kukla. Największym wyróżnieniem jest wsparcie udzielone przez mieszkańcow oddających na mnie swój głos. To element oceny moich codziennych działań - dodaje.

Burmistrz odebrał nagrodę z rąk Kapituły Konkursu.

Plebiscyt ma już 27 lat i niezmiennie cieszy się spory uznaniem. Co rok nagradzane są osoby, które wyróżniły się swoim osiągnięciami w Małopolsce.

Wśród dotychczasowych laureatów plebiscytu jest noblistka, są wielcy artyści, twórcy i pasjonaci, obcokrajowcy, sławy naszej małopolskiej medycyny, ale i lekarze z małych ośrodków, pielęgniarki, społecznicy, księża, fundatorzy i dobrodzieje, posłowie na Sejm, samorządowcy, prezesi stowarzyszeń i fundacji, pracownicy firm i ośrodków kultury, dyrektorzy szkół i nauczyciele, ratownicy, strażacy i policjanci.

zdjęcia: Gazeta Krakowska

Tagi