Festiwal Kolorów w Gorlicach!

Nie zapomnijcie o wpisaniu 15 sierpnia do swojego wakacyjnego kalendarza wydarzeń! To właśnie tego dnia w Gorlicach, na stadionie OSiR odbędzie się najbardziej zakręcona i barwna impreza tych wakacji - Festiwal Kolorów! O godz. 20.30 zagra dla Was MESAJAH, a całą imprezę poprowadzą Simonu & Selecta Piti! Koniecznie zabierzcie ze sobą rodzinę, przyjaciół i znajomych. Pokolorujmy Gorlice!

MESAJAH - koncert o godz. 20.30

MESAJAH. W 2003 wraz ze swoim bratem Paxonem, a także kolegą Yanazem utworzył grupę Natural Dread Killaz, w ramach której wydali dwa albumy: Naturalnie (2005) i Ile lat (2010). We wrześniu 2008 wydał swój debiutancki, solowy album studyjny, zatytułowany Ludzie prości, który był promowany singlem „Każdego dnia”. W grudniu oświadczył, że wycofuje zgłoszenie płyty do nagród Fryderyki ze względu na zakwalifikowanie albumu do kategorii „etno/folk”. 15 lutego 2012 wydał drugi solowy album studujny, zatytułowany Jestem stąd. 7 czerwca 2013 premierę miał jego trzeci krążek, zatytułowany Brudna prawda, a 21 października 2016 ukazała się czwarta płyta, zatytułowana Powrót do korzeni.
Na Festiwalu poza kolorową energią i koncertową muzyką, znajdziecie także wiele ciekawych atrakcji! Między innymi:

  • gigantyczne balony!
  • bazooki CO2!
  • żółte okularki!
  • darmowe Maoamki!
  • konkursy z nagrodami!


Wyrzuty będą odbywać się co godzinę:

  • 16:30 – pierwszy wyrzut
  • 17:30, 18:30, 19:30, 20:30 – kolejne wyrzuty


Święto kolorów i idea obsypywania się różnymi kolorami oryginalnie wywodzi się z wierzeń indyjskich. Treść wydarzenia jest jednak całkowicie pozbawiona motywu religijnego. Eksplozja Kolorów ma wyzwalać dobrą energię, być bodźcem do świetnej zabawy oraz zawierania nowych znajomości i szaleństwa w gronie przyjaciół.

Do wydarzenia można dołączyć również na Facebooku

fot. FB /MESAJAHofficial