
WOŚP dla zdrowia!
Treść
26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to szczytne cele, dobra zabawa, ale także doskonała okazja do zbadania swojego zdrowia! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami badań, z których będzie można skorzystać już 14 stycznia na hali OSiR.
Od godz. 9:00 do 14:00 będzie można zbadać poziom cukru, cholesterolu i ciśnienia tętniczego.
Od 10:00 do 14:00 można zasięgnąć bezpłatnej porady ortopedycznej i konsultacji u dr. n. med. Grzegorza Tomasika.
Od godz. 10:00 do 15:00 będziemy też mieli okazję skorzystać z badania stóp i wady postawy oraz zasięgnąć porad związanych z możliwościami pozyskania dofinansowania i refundacji na zakup sprzętu ortopedyczno – rehabilitacyjnego i środków pomocniczych.
Od 10:00 będziemy też mogli dokonać bezpłatnej analizy składu ciała – poznać zawartość tkanki tłuszczowej, tkanki wiscelarnej, masy mięśniowej, wody metabolicznej. Badania oraz towarzyszące im konsultacje dietetyczne potrwają do godz. 15:00.
Pełny program imprezy można znaleźć TUTAJ.