Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Konkurs kulinarny

Konkurs kulinarny "Świąteczne Ciasto”

Treść

Prosimy o uwagę wszystkie okoliczne gospodynie domowe! Pojawiła się właśnie niepowtarzalna okazja, by wygrać robot kuchenny marki BOSCH, który usprawni Twoją pracę w kuchni i sprawi, że te święta będą wyjątkowo smaczne!

Urząd Miejski w Gorlicach ogłasza konkurs na świąteczne wypieki, który adresowany jest do osób indywidualnych, gorliczan, mieszkańców regionu, pasjonatów i wszystkich innych, którzy świąt nie wyobrażają sobie bez smaku i zapachu ciasta.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w tej kulinarnej rywalizacji dostarcz gotowe ciasto w dniu 18.12.2016 r. (niedziela) w godz. 10.00-12.00 do Pawilonu Historii Miasta na gorlickim Rynku. Nie musisz wcześniej zgłaszać swojego udziału.

Jury konkursu wyłoni trzech laureatów (I, II, III miejsce). Przy ocenie wypieków konkursowych pod uwagę będą brane: walory smakowe i estetyczne, sposób prezentacji ciasta i użycie składników związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

Wyniki ogłoszone zostaną 18 grudnia 2016 r. o godz. 15.00 w trakcie V Gorlickiej Wigilii. Wszystkie zgłoszone do konkursu ciasta zostaną poporcjowane i rozdane uczestnikom spotkania wigilijnego. Na zwycięzców czekają nagrody: robot kuchenny (miejsce I), voucher na wycieczkę krajową do wykorzystania w Biurze Podróży Marena (miejsce II) oraz zestaw materiałów promocyjnych miasta (miejsce III).

Serdecznie zapraszamy to uczestnictwa i kultywowania tradycji świątecznych.

Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Polub nas na Facebook Strefa TV Gorlice