Przerwa w dostawie ciepła!

Przerwa w dostawie ciepła! Środa, 22 stycznia 2020 AKTUALIZACJA: Awaria została usunięta

Konsultacje ws. nowego Programu Ochrony Powietrza

Konsultacje ws. nowego Programu Ochrony Powietrza Czwartek, 16 stycznia 2020 Województwo Małopolskie przystąpiło do prac nad nowym Programem ochrony powietrza dla województwa małopolskiego. Dotychczasowe rozwiązania zostaną uzupełnione o szereg działań naprawczych. W dokumencie przeanalizowane zostaną efekty obecnie obowiązującego Programu, ale przede wszystkim zostaną wprowadzone nowe działania służące poprawie jakości powietrza.

Jak segregować odpady? To nie takie trudne

Jak segregować odpady? To nie takie trudne Piątek, 10 stycznia 2020 Przypominamy, że na terenie miasta w sposób selektywny zbieramy następujące rodzaje surowców wtórnych: papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne i odpady bio.

Mobilna zbiórka choinek

Mobilna zbiórka choinek Wtorek, 7 stycznia 2020 Urząd Miejski w Gorlicach informuje, że w dniach 20-21 stycznia oraz 6-7 lutego 2020 roku na terenie Miasta Gorlice zostanie przeprowadzona mobilna zbiórka choinek.

Harmonogram wywozu odpadów na 2020 rok

Harmonogram wywozu odpadów na 2020 rok Piątek, 3 stycznia 2020 Podajemy kalendarium wywozu odpadów w poszczególnych rejonach Gorlic w bieżącym roku.

Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi Czwartek, 2 stycznia 2020 W związku ze zmianami w systemie gospodarki odpadami komunalnymi istnieje konieczność złożenia przez właścicieli nieruchomości w terminie do 31.01.2020 r. nowych deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Zestawy oszczędności energii wręczone

Zestawy oszczędności energii wręczone Poniedziałek, 30 grudnia 2019 W ramach realizacji projektu LIFE pn. „Wdrażanie programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” dofinansowanego ze środków programu LIFE Unii Europejskiej, Miasto Gorlice przy wsparciu gorlickiego MOPS-u wytypowało 20 rodzin potrzebujących wsparcia w oszczędzaniu energii.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Wtorek, 17 grudnia 2019 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Gorlicach informuje, że w związku z wystąpieniem awarii wodociągowej przy ul. Kopernika k. bloków 10 - 11, nastąpi przerwa w dostawie wody dla wszystkich odbiorców zamieszkałych przy tej ulicy w dniu dzisiejszym (17.12.2019 r.) do ok. godz. 15:00.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Środa, 11 grudnia 2019 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej informuje, że w związku z wystąpieniem awarii wodociągowej, nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców przy ulicy Mieszka I, w dniu dzisiejszym (11.12) od godz. 12.00 do godzin wieczornych.

MPGK ma nowy samochód do transportu wody pitnej

MPGK ma nowy samochód do transportu wody pitnej Wtorek, 10 grudnia 2019 Tabor Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Gorlicach zasilił nowy, specjalistyczny sprzęt - samochód do dowozu wody pitnej. To kolejny pojazd, który usprawni i pracę i podniesie znacząco jakość usług świadczonych przez miejska spółkę.