Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Środa, 11 grudnia 2019 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej informuje, że w związku z wystąpieniem awarii wodociągowej, nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców przy ulicy Mieszka I, w dniu dzisiejszym (11.12) od godz. 12.00 do godzin wieczornych.

MPGK ma nowy samochód do transportu wody pitnej

MPGK ma nowy samochód do transportu wody pitnej Wtorek, 10 grudnia 2019 Tabor Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Gorlicach zasilił nowy, specjalistyczny sprzęt - samochód do dowozu wody pitnej. To kolejny pojazd, który usprawni i pracę i podniesie znacząco jakość usług świadczonych przez miejska spółkę.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Piątek, 22 listopada 2019 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej informuje, że w związku z wystąpieniem awarii wodociągowej, nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców przy ulicy Blich, od wysokości schodów z ulicy Słonecznej do granicy miasta, w dniu dzisiejszym 22.11.2019 r. do ok. godz. 16:00.

Od 2020 roku nowe stawki oraz zasady odbioru odpadów komunalnych na terenie Miasta Gorlice

Od 2020 roku nowe stawki oraz zasady odbioru odpadów komunalnych na terenie Miasta Gorlice Czwartek, 21 listopada 2019 W związku z nowelizacją przepisów ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, Burmistrz Miasta Gorlice skierował na najbliższą XIII Sesję Rady Miasta Gorlice projekty uchwał zmieniające zasady pobierania opłat za wywóz odpadów komunalnych.

Konkursy - List do Sąsiada i Niska emisja. Smog.

Konkursy - List do Sąsiada i Niska emisja. Smog. Czwartek, 14 listopada 2019 Z okazji Dnia Czystego Powietrza Urząd Miejski w Gorlicach ogłasza konkursy o tematyce zanieczyszczeń powietrza.

Dziś Dzień Czystego Powietrza

Dziś Dzień Czystego Powietrza Czwartek, 14 listopada 2019 To dziś, 14 listopada, obchodzimy po raz 15. Dzień Czystego Powietrza. Z tej okazji ogłoszone zostały w gorlickich szkołach dwa konkursy: "List do Sąsiada" – dla młodszych uczniów oraz "Niska Emisja. Smog." – konkurs na kampanię informacyjno-edukacyjną – dla starszych uczniów (klasy 6-8 oraz szkoły ponadpodstawowe).

MPGK z nowoczesnym WUKO!

MPGK z nowoczesnym WUKO! Wtorek, 29 października 2019 WUKO to metoda hydro-dynamicznego czyszczenia rur kanalizacyjnych. Jest bezpieczna dla środowiska, gdyż nie wykorzystuje się w niej detergentów, środków żrących lub substancji niebezpiecznych. Do jej przeprowadzenia niezbędny jest specjalistyczny pojazd. Dzięki dotacji pozyskanej w ramach realizowanego zadania pn. „Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji Gorlice”, która wyniosła 765 000 zł, Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Gorlicach właśnie wzbogaciło się o nowoczesny sprzęt do tego typu zadań.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Wtorek, 22 października 2019 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej informuje, że w związku z kontynuacją remontu ulicy Stróżowskiej, nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców przy ul. Stróżowskiej, na odcinku od Rynku do ulicy Stawiska w dniu dzisiejszym 22.10.2019 (wtorek) do ok. godz. 10:00.

Informacja o przedsięwzięciu

Informacja o przedsięwzięciu Środa, 16 października 2019 Na wniosek TLC Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Chopina 25N w Gorlicach zostało wszczęte postępowanie w sprawie zmiany decyzji Burmistrza Miasta Gorlice z dnia 08.03.2019 r. znak: GK.6220.9.2018 o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia pn. „Budowa ocynkowni ogniowej w Gorlicach przy ul. Przemysłowej na dz. nr 465/42”.

Przerwa w dostawie wody - cd.

Przerwa w dostawie wody - cd. Wtorek, 15 października 2019 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej informuje, że w związku z kontynuacją remontu ulicy Stróżowskiej, nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców przy ul. Stróżowskiej, na odcinku od Rynku do ulicy Stawiska oraz ul. Karwacjanów, ul. Krzywej i ul. Krakowskiej do skrzyżowania z ul. Kopernika (wraz ze Szkołą Podstawową Nr 5) w dniu 16.10.2019 (środa) od godz. 8:00 do ok. godz. 15:00.