Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Promesy na remont ul. Sportowej i pływalni FALA odebrane!

Promesy na remont ul. Sportowej i pływalni FALA odebrane!

Treść

Dziś (29.04) w Urzędzie Gminy Ropa, Wicewojewoda Józef Leśniak spotkał się z włodarzami gmin i powiatu, aby osobiście przekazać promesy na realizację wnioskowanych zadań. Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla odebrał dwa symboliczne czeki na łączną kwotę 2 584 055 zł, potwierdzające otrzymanie dotacji z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na remont ul. Sportowej oraz z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych na remont krytej pływalni "Fala".
Poseł na Sejm RP Barbara Bartuś, I Wicewojewoda Małopolski Józef Leśniak orazBurmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla podczas wręczenia promesy z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg
Miasto Gorlice pozyskało na remont ul. Sportowej dofinansowanie w kwocie 1 384 055 zł w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Dzieki temu, odcinek od Hotelu Margot do skrzyżowania z ul. Sienkiewicza przejdzie gruntowną przebudowę, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Z Rządowego Funduszu Inicjatyw Loklanych, do miejskiego budżetu wpłyną także dodatkowe środki w wysokości 1 200 000 zł na trwającą już, generalną modernizację krytej pływalni. Więcej o dofinansowaniu pisalismy TUTAJ.
Odbiór promes z Rządowego Funduszu Rozowju Dróg i Rządowego Funduszu Inwestycji Loklanych w Urzędzie Gminy Ropa
Serdecznie dziękujemy za dobrą współpracę i pomoc Pani Poseł Barbarze Bartuś oraz Wojewodzie Małopolskiemu.

fot. M.Książkiewicz/luzna24.pl