Rozwiąż quest „Łukasiewicz i wszystko jasne” i wygraj bilety do kina!

Quest „Łukasiewicz i wszystko jasne” jest już gotowy! Dla pierwszych 50 osób, które pokonają jego trasę, rozwiążą wszystkie zagadki i zdobędą skarb w postaci pieczątki, przygotowaliśmy nagrody – podwójne bilety do Kina Kolory (do odebrania w Pawilonie Historii Miasta). Zachęcamy do zabawy i spaceru po naszym urokliwym mieście!
Quest i bilety do kina.
Quest to edukacyjna gra, dzięki której można samodzielnie zwiedzać miasto, kierując się informacjami zawartymi w wierszowanych wskazówkach.
Quest i bilety do kina.
Wersję papierową questu można odebrać w Pawilonie Historii Miasta od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30, natomiast wersję elektroniczną można pobrać pod tym linkiem (pdf, 4,51MB).
Pierwsza strona questu.
Przypominamy, że quest powstał podczas dwudniowych warsztatów (14-15.09), których celem było rozpowszechnienie wśród gorlickiej młodzieży wiedzy o wybitnym wynalazcy Ignacym Łukasiewiczu.

Warsztaty zostały zorganizowane jako element projektu „Quest Bądź jak Ignacy - zostań odkrywcą”, realizowanego przez Gorlickie Centrum Kultury w ramach programu „Dzieci Kapitana Nemo” Fundacji BGK.
Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Dzieci Kapitana Nemo” – 2020.

Tagi