Zagłosuj na Gorlice w plebiscycie Turystyczne Skarby Małopolski!

Rozpoczął się II etap konkursu na najlepsze oferty i produkty turystyczne Województwa Małopolskiego – Turystyczne Skarby Małopolski. Zachęcamy do głosowania na nasze Miasto i inne gorlickie atrakcje! Gorlice – Miasto Światła, dzięki Państwa pomocy, ma szansę wygrać 50 000 zł.

Głosowanie odbywa się w 6 kategoriach:

  1. Miejsce z klimatem – miejscowość/gmina turystyczna
  2. Najciekawszy szlak turystyczny
  3. Dzieje się – wyjątkowe wydarzenia turystyczne
  4. Unikatowa atrakcja turystyczna
  5. Wypoczynek na wsi – gospodarstwo agroturystyczne
  6. W gościnie – obiekt gastronomiczny

Nasze miasto powalczy o nagrodę główną oraz tytuł Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna. W plebiscycie nominowany został także gorlicki Park Miejski im. W. Biechońskiego (kat. Unikatowa atrakcja turystyczna) i Festiwal 4 Strony Karpat (kat. Dzieje się – wyjątkowe wydarzenia turystyczne). W kategorii: Najciekawszy Szlak Turystyczny można głosować również na Śnieżne Trasy przez lasy.

Zasady głosowania są proste: wystarczy wejść na stronę http://konkurs.visitmalopolska.pl/konkursy-2/glosowanie, po wpisaniu danych, wybrać jedną pozycję z każdej kategorii, a na koniec potwierdzić swój wybór, klikając w link otrzymany w mailu aktywującym. Głosować można do 20 września.

Celem plebiscytu jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw. Organizatorem plebiscytu jest Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną.

Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną. Ponadto, laureat w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna" otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 50 000 zł, z przeznaczeniem na realizację zadań z zakresu rozwoju i promocji oferty turystycznej.

Tagi