Konkurs - Rymowanki dla rolników

Uwaga! Konkurs! Informujemy, że Urząd Statystyczny w Krakowie organizuje Konkurs „Rymowanki dla rolników”. Jego głównym celem jest promocja Powszechnego Spisu Rolnego 2020, który odbywa się w dniach od 1 września do 30 listopada 2020 r., a także zainteresowanie najmłodszych dzieci zagadnieniami rolnictwa i produkcji żywności w połączeniu ze stymulowaniem ich rozwoju językowego, kreatywności i wyobraźni.

Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Info o konkursie:
Urząd Statystyczny w Krakowie organizuje konkurs „Rymowanki dla rolników”, którego adresatami są placówki wychowania przedszkolnego z województwa małopolskiego. Celem konkursu jest zainteresowanie najmłodszych dzieci zagadnieniami rolnictwa i produkcji żywności w połączeniu ze stymulowaniem ich rozwoju językowego, kreatywności i wyobraźni.

Zadaniem konkursowym jest ułożenie przez wychowanków placówki piosenki lub wierszyka, poruszającego tematykę szeroko pojętego rolnictwa i życia na wsi a następnie nagranie jego wykonania na film i przesłanie go do Urzędu Statystycznego w Krakowie, do dnia 10 listopada 2020 r. Placówki, których prace zdobędą 3 najwyższe miejsca otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Regulamin konkursu oraz dodatkowe informacje dostępne są na stronie krakow.stat.gov.pl. W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez e-mail: obr_krk@stat.gov.pl lub telefonicznie: +48 695 255 538.


Załącznik 1 formularz zgłoszenia (.doc, 33kb)
Załącznik 2 nagrody główne (.pdf, 723kb)
Załącznik 3 regulamin konkursu (.pdf, 75kb)

Tagi