Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
alt

Mamy środki na remont ul. Blich!

Treść

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg

To jeden z bardziej wyczekiwanych remontów w naszym mieście! Już wkrótce, dzięki skutecznemu działaniu i pozyskanym środkom z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, w kwocie ponad 3,3 mln, ul. Blich przejdzie gruntowny remont!

Roboty obejmą ul. Nadbrzeżną, od skrzyżowania z ul. Mickiewicza oraz ul. Blich do wysokości zakrętu przy ogródkach działkowych. W ramach kompleksowego remontu zostaną m.in. wykonane elementy ulicy tj. krawężniki, obrzeża, ścieki, korytka, chodnik, ponadto przeprowadzony zostanie rozdział kanalizacji ogólnospławnej, przebudowany zostanie wodociąg.

Po zakończeniu prac, wyremontowana zostanie część ulicy do granicy Miasta. W ramach tych robót powstanie nowa nakładka asfaltowa.

Całkowity planowany koszt inwestycji pn. „Przebudowa drogi gminnej 270277K w km 0+020,00 do km 0+859,10 w miejscowości Gorlice” to 6 843 874,24 zł, a dofinansowanie stanowi prawie 55%, czyli 3 375 855,00 zł.
mapa z zakresem robót
Wcześniej w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, Miasto pozyskało środki na remont ul. Sportowej, który rozpocznie się już niebawem.

Tagi