Dofinansowanie z budżetu miasta na wymianę pieców!

27 maja rozpoczyna się nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej z budżetu Miasta Gorlice na modernizację systemów ogrzewania w budynkach i lokalach mieszkalnych w ramach realizacji Programu Ograniczania Niskiej Emisji na terenie Gorlic.

Nabór wniosków będzie trwał od 27 maja do 14 czerwca br.  Wnioski o udzielenie dotacji należy składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Gorlicach (parter). Decyduje kolejność zgłoszeń! Wniosek można pobrać ze strony lub odebrać w Wydziale Gospodarki Komunalnej (pok. 7B i pok. 12B).

Wysokość dotacji nie może przekroczyć 50% kosztów poniesionych na zakup i montaż nowego źródła ogrzewania, lecz nie więcej niż 2 000 zł i ustalana jest na podstawie przedstawionych faktur VAT lub rachunków, wystawionych na ubiegającego się o dofinansowanie.

Wymiana dotyczy pieców i kotłów na paliwa stałe na nowoczesne kotły gazowe, pompy ciepła (do c.o. lub c.o./c.w.u) oraz ogrzewanie elektryczne – szczegóły w regulaminie.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Gospodarki Komunalnej i Mienia, tel. 18 355 12 33 lub osobiście w Urzędzie Miejskim w Gorlicach, segment B, pokój 7 B.

OGŁOSZENIE O NABORZE
REGULAMIN
WZÓR WNIOSKU

Tagi