przewiń do góry
Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki

Wyniki wyszukiwania

xyzyzyzy

Informujemy, że zakończyły się prace związane z budową ronda na ul. 11 Listopada. Od piątku ruch przez nowe rondo zostanie w pełni udostępniony dla kierowców. Dzięki realizacji inwestycji ruch w tym rejonie będzie bardziej płynny, a bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu znacząc

Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy

Już 6 i 7 maja przedsiębiorcy z Gorlic i Łużnej otrzymają praktyczną wiedzę o tym, jak stworzyć nowoczesne i przyjazne miejsce pracy. Podczas spotkań przybliżymy projekt „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy 2.0” realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Blisko 7 mln zł na zieloną odnowę Gorlic

Będą nowe nasadzenia i zielone dachy, pergole i scena plenerowa. Gorlice czeka wielka rewitalizacja, obejmująca nie tylko tereny zielone, ale też kluczowe ulice i place w centrum miasta. Na realizację projektu miasto otrzymało blisko 7 mln zł z Funduszy Europejskich dla Małopolski 2021–202

Blisko 7 mln zł na zieloną odnowę Gorlic

Będą nowe nasadzenia i zielone dachy, pergole i scena plenerowa. Gorlice czeka wielka rewitalizacja, obejmująca nie tylko tereny zielone, ale też kluczowe ulice i place w centrum miasta. Na realizację projektu miasto otrzymało blisko 7 mln zł z Funduszy Europejskich dla Małopolski 2021–202

Magazyny energii dla mieszkańców ziemi gorlickiej

Burmistrz Gorlic informuje, że mieszkańcy Miasta zainteresowani montażem magazynu energii z dofinansowaniem ze środków Unii Europejskiej mogą zgłaszać swój udział. W projekcie realizowanym przez Związek Gmin Ziemi Gorlickiej w partnerstwie z Miastem Gorlice jest jeszcze kilka wolnych miej

Trwa rekrutacja do projektu „Wprowadzam zmiany”

Informujemy o możliwości udziału w projekcie pn. Wprowadzam zmiany, skierowanym do osób pozostających bez zatrudnienia, które utraciły zatrudnienie z przyczyn niedotyczących pracownika w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu.

Magazyny energii dla mieszkańców ziemi gorlickiej

Burmistrz Gorlic informuje, że mieszkańcy Miasta zainteresowani montażem magazynu energii z dofinansowaniem ze środków Unii Europejskiej mogą zgłaszać swój udział. W projekcie realizowanym przez Związek Gmin Ziemi Gorlickiej w partnerstwie z Miastem Gorlice jest jeszcze kilka wolnych miej

Promesa na blisko 7 milionów złotych odebrana!

Dziś (9.02), w Branżowym Centrum Umiejętności w Nowym Sączu, Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla odebrał z rąk Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego promesę o wartości 6 919 986,15 zł na realizację projektu pn. „Rozwój i renowację terenów zieleni Miasta G