Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
plakat „Stawiam na rozwój”.

„Stawiam na rozwój” – szkolenia i staże zawodowe

Treść

Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza do udziału w projekcie „Stawiam na rozwój”, skierowanym do osób pracujących na podstawie umów cywilnoprawnych, umów krótkoterminowych lub zarabiających minimalne wynagrodzenie oraz osoby niepracujące (z orzeczoną niepełnosprawnością i/lub o ograniczonej mobilności) zamieszkujące na terenie całego województwa Małopolskiego.

Głównym celem projektu jest poprawa sytuacji na rynku pracy 168 osób mieszkających i/lub pracujących na terenie woj. małopolskiego, w tym w szczególności osób młodych (w wieku 18-29 lat), osób w wieku 50 lat i więcej, kobiet, należących do wyżej wymienionych grup.

Projekt oferuje możliwość wzięcia udziału w szkoleniach zawodowych lub 3 miesięcznych stażach. Dodatkowo, zapewnia wsparcie doradcy zawodowego, pośrednika pracy i/lub psychologa, trenera zatrudnienia wspieranego, mentora IT lub asystenta osób z niepełnosprawnościami.

Rekrutacja trwa do końca sierpnia 2025 r.

Więcej informacji oraz regiulamin znajdują się na podstronie internetowej projektu oraz pod numerem telefonu tel. 12 418  77 67 (PL) lub tel. 12 418 77 66 (UA). 

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY.
ulotka
Projekt „Stawiam na rozwój” nr FEMP.06.04-IP.02-0287/24 jest realizowany przez Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce ul. Żułowska 51, 31-436 Kraków w ramach priorytetu 6 Fundusze Europejskie dla rynku pracy, edukacji, włączenia społecznego, działanie 6.4 na rzecz poprawy sytuacji osób na rynku pracy; typ A: Kompleksowe wsparcie osób w celu poprawy sytuacji na rynku pracy.  Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027.

Źródło: Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce