Dobiega końca remont chodnika przy Słonecznej

Dobiega końca remont chodnika przy Słonecznej Środa, 8 kwietnia 2020 Dobiega końca remont chodnika wzdłuż bloków przy ulicy Słonecznej 12 i 14. Zadanie zostało wybrane przez mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego na 2020 rok.

Nowy chodnik Pod Lodownią

Nowy chodnik Pod Lodownią Środa, 8 kwietnia 2020 Wzdłuż ulicy Pod Lodownią powstał 100-metrowy odcinek nowego chodnika, który połączył ul. Orzeszkową z ul. Broniewskiego.

Trwają prace przy Kołłątaja 12

Trwają prace przy Kołłątaja 12 Piątek, 7 lutego 2020 Rozpoczęła się przebudowa chodnika i placu przy ul. Kołłątaja 12. Zadanie jest realizowane w ramach budżetu obywatelskiego na 2020 rok.

Trwa remont chodnika przy ul. Słonecznej

Trwa remont chodnika przy ul. Słonecznej Wtorek, 24 marca 2020 Trwają prace związane z realizacją kolejnego zadania, wybranego przez mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego. Inwestycja zakłada remont chodnika wzdłuż bloków przy ulicy Słonecznej 12 i 14.

Umowa na modernizację odcinka DW nr 993 Gorlice - Nowy Żmigród - Dukla podpisana

Umowa na modernizację odcinka DW nr 993 Gorlice - Nowy Żmigród - Dukla podpisana Poniedziałek, 23 marca 2020 Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Województwo Podkarpackie podpisały umowę o dofinansowanie projektu „Modernizacja połączeń komunikacyjnych w rejonie Svidnik, Stropkov i Jasło”. Zakres inwestycji po stronie polskiej obejmuje modernizację podkarpackiego odcinka drogi wojewódzkiej nr 993 Gorlice – Nowy Żmigród – Dukla.

Rozpoczyna się rozbudowa ul. Łokietka

Rozpoczyna się rozbudowa ul. Łokietka Środa, 26 lutego 2020 Informujemy, że jutro (27.02) rozpoczną się prace związane z rozbudową ulicy Łokietka. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się tą drogą i przepraszamy ze wszelkie utrudnienia.

Pierwsze zadanie z budżetu obywatelskiego na 2020 rok zrealizowane

Pierwsze zadanie z budżetu obywatelskiego na 2020 rok zrealizowane Czwartek, 6 lutego 2020 Zakończyły się prace związane z utwardzeniem placu przy wiacie śmietnikowej na Osiedlu Górnym. To pierwsze w tym roku zadanie, które wykonane zostało z budżetu obywatelskiego Gorlic na rok 2020.

Plac zabaw w Parku Miejskim zmodernizowany

Plac zabaw w Parku Miejskim zmodernizowany Środa, 29 stycznia 2020 Tak prezentuje się nowy plac zabaw w Parku Miejskim. Najmłodsi mogą korzystać już m.in. z: linarium, trampoliny, nowych huśtawek oraz ogromnego wielofunkcyjnego urządzenia z kilkoma zjeżdżalniami, ścianką wspinaczkową, pomostami i drabinkami.

Chodnik przy ul. Pułaskiego po remoncie

Chodnik przy ul. Pułaskiego po remoncie Wtorek, 21 stycznia 2020 Zakończył się remont ponad 100-metrowego odcinka chodnika przy ulicy gen. Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach. To w ostatnich latach kolejny fragment chodnika na tej ulicy, który został przebudowany.

Kładka na Ropie w Gliniku została odnowiona

Kładka na Ropie w Gliniku została odnowiona Wtorek, 7 stycznia 2020 Po trwających ponad dwa miesiące pracach renowacyjnych na kładce w Gliniku, możemy już korzystać z odnowionej przeprawy na Ropie.