Jest winda w Miejskim Przedszkolu nr 1

Jest winda w Miejskim Przedszkolu nr 1 Poniedziałek, 14 września 2020 W ostatnim czasie Miejskie Przedszkole nr 1 wzbogaciło się o wewnętrzną windę (platformę osobową). To duże ułatwienie dla niepełnosprawnych.

Trwają prace na ul. Karwacjanów

Trwają prace na ul. Karwacjanów Poniedziałek, 14 września 2020 Praca wre! Na Karwacjanów trwają już roboty związane z remontem ulicy. Wkrótce odcinek wzdłuż cmentarza parafialnego zyska nową nawierzchnię.

Wkrótce remont ul. Karwacjanów - będzie czasowa zmiana organizacji ruchu

Wkrótce remont ul. Karwacjanów - będzie czasowa zmiana organizacji ruchu Poniedziałek, 7 września 2020 Wkrótce rozpocznie się remont ul. Karwacjanów, w związku z tym od 9 września (środa) ulica ta zostanie zamknięta dla ruchu.

Nauka jazdy na rowerze? Tylko na Stawiskach!

Nauka jazdy na rowerze? Tylko na Stawiskach! Środa, 12 sierpnia 2020 Jak bezpiecznie nauczyć się zasad ruchu drogowego, nie narażając swojego zdrowia i nerwów kierowców? To proste – wystarczy skorzystać z nowopowstałego miasteczka ruchu drogowego przy ul. Stawiska!

Ul. Jagiełły z nową nawierzchnią

Ul. Jagiełły z nową nawierzchnią Piątek, 7 sierpnia 2020 Zakończyła się przebudowa ul. Jagiełły na odcinku od ul. Kołłątaja do ul. 3 Maja. Tym samym wygodniej dotrzemy m.in. do biblioteki i na pocztę.

Ruszyła budowa łącznika ul. Stróżowskiej z ul. Korczaka

Ruszyła budowa łącznika ul. Stróżowskiej z ul. Korczaka Piątek, 7 sierpnia 2020 Rozpoczął się kolejny etap prac związanych z budową łącznika ulicy Stróżowskiej z ulicą Korczaka. Dzięki inwestycji, jeszcze w tym roku, powstanie alternatywna droga dla mieszkańców osiedla Korczak.

Czasowa zmiana organizacji ruchu na ul. Jagiełły

Czasowa zmiana organizacji ruchu na ul. Jagiełły Środa, 29 lipca 2020 Od 3 sierpnia wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu drogowego na ul. Jagiełły. Jest ona efektem prac prowadzonych wokół budynku „Sokoła”.

Trwają prace na ul. Łokietka

Trwają prace na ul. Łokietka Wtorek, 28 lipca 2020 Przypominamy, że trwa remont ul. Łokietka - to największa inwestycja drogowa w tym roku. Prace przebiegają sprawnie i zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Chodnik przy ul. Słonecznej wyremontowany

Chodnik przy ul. Słonecznej wyremontowany Czwartek, 23 lipca 2020 Kolejny odcinek chodnika, tym razem przy ul. Słonecznej 12 i 14 przeszedł gruntowny remont. Zadanie to zrealizowane zostało w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Gorlice 2020.

Zakończył się remont chodnika przy ul. Hallera

Zakończył się remont chodnika przy ul. Hallera Czwartek, 23 lipca 2020 Niedawno zakończył się remont chodnika przy ul. Hallera. Zadanie to zostało wybrane przez mieszkańców w głosowaniu w Budżecie Obywatelskim 2020.