Rozpoczął się remont odcinka ul. Kochanowskiego

Rozpoczął się remont odcinka ul. Kochanowskiego Czwartek, 14 listopada 2019 Rozpoczęły się prace związane z długo oczekiwanym remontem, ponad półkilometrowego, odcinka ul. Kochanowskiego. Już wkrótce zyska on nową nawierzchnię.

Remont i czasowa zmiana organizacji ruchu na ul. Kombatantów

Remont i czasowa zmiana organizacji ruchu na ul. Kombatantów Czwartek, 14 listopada 2019 Rozpoczyna się remont kolejnego odcinka ulicy Kombatantów. W związku z pracami, dziś (14.11) ustalony został ruch wahadłowy pojazdów, który odbywał będzie się do momentu wykonania podbudowy. Jutro zaś (15.11) od godz. 7:00 do późnych godzin wieczornych nastąpi całkowite wyłączenie odcinka dla ruchu pojazdów.

Ul. Orzeszkowej z nową nawierzchnią

Ul. Orzeszkowej z nową nawierzchnią Czwartek, 7 listopada 2019 Rok temu, mieszkańcy Gorlic, w głosowaniu na budżet obywatelski, zdecydowali o remoncie ulicy Orzeszkowej. Dzisiaj mogą już korzystać ze zmodernizowanej drogi.

Już niedługo z krajobrazu Gorlic znikną szpecące rury

Już niedługo z krajobrazu Gorlic znikną szpecące rury Wtorek, 5 listopada 2019 Trwa II etap przebudowy odcinka magistrali ciepłowniczej. Dzięki tej inwestycji poprawi się estetyka miasta – z krajobrazu Gorlic znikną szpecące rury przy ul. Bieckiej, a co najważniejsze – zastosowanie nowoczesnych i preizolowanych rur, ograniczy straty ciepła na przesyle aż w 70%.

OSA przy Batorego już gotowa!

OSA przy Batorego już gotowa! Środa, 16 października 2019 Otwarta Strefa Aktywności przy ulicy Stefana Batorego, składająca się z siłowni plenerowej oraz tzw. strefy relaksu, jest już gotowa. Usytuowana została w sąsiedztwie boiska i placu zabaw oraz ścieżki pieszo-rowerowej.

Uwaga! Kładka na Ropie w Gliniku zamknięta

Uwaga! Kładka na Ropie w Gliniku zamknięta Wtorek, 15 października 2019 Rozpoczyna się remont kładki dla pieszych na rzece Ropie w Gliniku. Od 17 października przejście zostanie zamknięty dla ruchu.

Nowy chodnik przy ul. Hallera 20

Nowy chodnik przy ul. Hallera 20 Czwartek, 3 października 2019 Zakończył się remont chodnika przed budynkiem przy ul. Hallera 20. Miejsce zniszczonych płyt betonowych zajęła nowa kostka betonowa. To kolejna w tym roku inwestycja zrealizowana w ramach budżetu obywatelskiego Gorlic na 2019 rok.

Burmistrz odebrał promesę na remont ul. Łokietka

Burmistrz odebrał promesę na remont ul. Łokietka Poniedziałek, 30 września 2019 Dziś (tj. 30.09) Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla odebrał promesę na realizację remontu ul. Łokietka.

Uwaga! Kładka na Sękówce zamknięta

Uwaga! Kładka na Sękówce zamknięta Piątek, 27 września 2019 Urząd Miejski w Gorlicach informuje, że w związku z rozpoczęciem remontu kładki dla pieszych na potoku Sękówka, prowadzącej do Parku Miejskiego, obiekt zostanie zamknięty dla ruchu od 30 września br.

Nowy chodnik przy ul. Jagodowej

Nowy chodnik przy ul. Jagodowej Piątek, 20 września 2019 Mieszkańcy osiedla Skrzyńskich mogą korzystać już z nowego, 160-metrowego odcinka chodnika wzdłuż ul. Jagodowej. Zadanie zostało wybrane do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego na 2019 rok.