Remonty ulic Jagodowej, Andersa i Granicznej

Remonty ulic Jagodowej, Andersa i Granicznej Środa, 11 grudnia 2019 W najbliższych dniach rozpocznie się wymiana nawierzchni na ulicy Jagodowej, 170-metrowym odcinku ulicy Andersa bocznej oraz ponad 400-metrowym fragmencie ul. Granicznej.

Kościuszki boczna po remoncie

Kościuszki boczna po remoncie Środa, 11 grudnia 2019 Zakończyła się budowa drogi wewnętrznej bocznej od ulicy Kościuszki - to kolejna niewielka ulica, która została wyremontowana w ostatnich latach.

Remontu chodnika na ul. Pułaskiego c.d.

Remontu chodnika na ul. Pułaskiego c.d. Wtorek, 10 grudnia 2019 Rozpoczął się remont ponad 100-metrowego odcinka chodnika przy ulicy gen. Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach.

Na ul. Kochanowskiego po nowym asfalcie

Na ul. Kochanowskiego po nowym asfalcie Poniedziałek, 9 grudnia 2019 Nowy asfalt pojawił się na zniszczonym, ponad półkilometrowym odcinku ulicy Kochanowskiego w Gorlicach.

Kładka na Sękówce została wyremontowana

Kładka na Sękówce została wyremontowana Piątek, 6 grudnia 2019 Dobiegł końca remont kładki prowadzącej do Parku Miejskiego od strony ul. Sportowej.

Latarnie rozświetliły ulicę Biecką

Latarnie rozświetliły ulicę Biecką Piątek, 6 grudnia 2019 800-metrowy odcinek ulicy Bieckiej, od skrzyżowania z ul. Chopina w kierunku przejścia dla pieszych przy kładce w Gliniku, został oświetlony. 22 nowoczesne i energooszczędne lampy uliczne LED poprawią komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu.

Inwestycja z Budżetu Obywatelskiego na ul. Chopina zakończona

Inwestycja z Budżetu Obywatelskiego na ul. Chopina zakończona Czwartek, 5 grudnia 2019 Przy ul. Chopina zakończyły się prace związane z wykonaniem nowej nawierzchni drogi wewnętrznej.

Koniec prac na ul. Łysogórskiej

Koniec prac na ul. Łysogórskiej Czwartek, 14 listopada 2019 Zakończyły się prace na ul. Łysogórskiej o których informowaliśmy w zeszłym tygodniu.

Ulica Kombatantów z nową nawierzchnią

Ulica Kombatantów z nową nawierzchnią Piątek, 22 listopada 2019 Zakończył się remont kolejnego odcinka ul. Kombatantów. Zaniedbana przez wiele lat droga, dzięki sukcesywnym remontom zyskała kolejny fragment nowej i bezpiecznej nawierzchni.

Trwają prace na ul. Łysogórskiej

Trwają prace na ul. Łysogórskiej Czwartek, 14 listopada 2019 Remont obejmuje wykonanie nowej nawierzchni wraz z poboczami na odcinku o długości 115 m.