Chodnik przy ul. Pułaskiego po remoncie

Chodnik przy ul. Pułaskiego po remoncie Wtorek, 21 stycznia 2020 Zakończył się remont ponad 100-metrowego odcinka chodnika przy ulicy gen. Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach. To w ostatnich latach kolejny fragment chodnika na tej ulicy, który został przebudowany.

Kładka na Ropie w Gliniku została odnowiona

Kładka na Ropie w Gliniku została odnowiona Wtorek, 7 stycznia 2020 Po trwających ponad dwa miesiące pracach renowacyjnych na kładce w Gliniku, możemy już korzystać z odnowionej przeprawy na Ropie.

Jaśniej na ul. Wrońskich

Jaśniej na ul. Wrońskich Czwartek, 2 stycznia 2020 Blisko 700-metrowy odcinek ulicy Wrońskich został oświetlony. 17 nowoczesnych i energooszczędnych lamp ulicznych LED poprawi komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu.

Ulice Jagodowa, Graniczna i Andersa po remoncie

Ulice Jagodowa, Graniczna i Andersa po remoncie Poniedziałek, 30 grudnia 2019 Przed końcem roku zakończyła się wymiana nawierzchni na ulicy Jagodowej, 170-metrowym odcinku ulicy Andersa bocznej oraz ponad 400-metrowym fragmencie ul. Granicznej.

Stróżowska po remoncie – to nowa jakość dla pieszych i kierowców

Stróżowska po remoncie – to nowa jakość dla pieszych i kierowców Wtorek, 17 grudnia 2019 Już od kilku dni możemy swobodnie i komfortowo poruszać się wyremontowaną ul. Stróżowską. Nowa nawierzchnia, chodniki i oświetlenie - to niektóre z elementów, dzięki którym jedna z głównych arterii naszego miasta zyskała nową jakość. Dziś (17.12) odbył się oficjalny odbiór zadania.

Kolejne place zabaw z nowymi urządzeniami

Kolejne place zabaw z nowymi urządzeniami Piątek, 13 grudnia 2019 Wczoraj informowaliśmy o dużej rozbudowie placu zabaw w Parku Miejskim. W ostatnim czasie, także małe, osiedlowe place zabaw na ul. Letniej i Azaliowej wzbogaciły się o nowe sprzęty.

Remonty ulic Jagodowej, Andersa i Granicznej

Remonty ulic Jagodowej, Andersa i Granicznej Środa, 11 grudnia 2019 W najbliższych dniach rozpocznie się wymiana nawierzchni na ulicy Jagodowej, 170-metrowym odcinku ulicy Andersa bocznej oraz ponad 400-metrowym fragmencie ul. Granicznej.

Kościuszki boczna po remoncie

Kościuszki boczna po remoncie Środa, 11 grudnia 2019 Zakończyła się budowa drogi wewnętrznej bocznej od ulicy Kościuszki - to kolejna niewielka ulica, która została wyremontowana w ostatnich latach.

Remontu chodnika na ul. Pułaskiego c.d.

Remontu chodnika na ul. Pułaskiego c.d. Wtorek, 10 grudnia 2019 Rozpoczął się remont ponad 100-metrowego odcinka chodnika przy ulicy gen. Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach.

Na ul. Kochanowskiego po nowym asfalcie

Na ul. Kochanowskiego po nowym asfalcie Poniedziałek, 9 grudnia 2019 Nowy asfalt pojawił się na zniszczonym, ponad półkilometrowym odcinku ulicy Kochanowskiego w Gorlicach.