Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Teleo chce rozwinąć skrzydła – pomóżmy im w tym!

Teleo chce rozwinąć skrzydła – pomóżmy im w tym!

Treść

Teleo to pierwszy zespół gospel z Gorlic! Artyści mają za sobą kilka występów, ale ich ambicją jest ciągły rozwój. Jak w każdym przedsięwzięciu prócz dobrych chęci i zaangażowania potrzebne są środki finansowe. Dlatego o pomoc do nas wszystkich zwracają się poprzez zbiórkę na portalu zrzutka.pl Cenimy każde oddolne inicjatywy i trzymamy kciuki za rozwój grupy, dlatego zachęcamy wszystkich do wsparcia zbiórki - pomóżmy Teleo rozwinąć skrzydła!

Zrzutka -> https://zrzutka.pl/teleo-gospel

Teleo to grupa założona przez rodzeństwo Angelikę i Pawła Jędrzejowskich, którzy od wielu lat zbierają doświadczenie artystyczne, grając koncerty ogólnopolskie oraz tworząc własną muzykę. Zespół liczy obecnie 33 osoby, w tym 26-osobowy chór oraz zespół instrumentalny.  To twórczość pełna energii, nadziei, motywująca do życia i wychodząca naprzeciw obecnym potrzebom ludzi.

Od czasu powstania zespołu, grupa prowadzi cotygodniowe próby, przygotowując materiał wokalno – instrumentalny. Zajmują się organizacją wydarzeń, dostosowanych do wymogów związanych z panującą pandemią. Prężnie działają, organizując koncerty online, które już teraz przyciągają kilka tysięcy odbiorców.

Zespół, aby mógł się nadal rozwijać, potrzebuje wsparcia zarówno finansowego, jak i rzeczowego. Każde wydarzenie to koszt od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Zapewnienie nagłośnienia i oświetlenia dla trzydziesto – osobowej grupy z pełnym instrumentarium, realizacja wydarzenia przez techników, kwestie związane z przygotowaniem prób, materiałów, transport licznego składu, zapewnienie odpowiedniego stroju artystom czy pokryciem kosztów wyżywienia.

Pierwszy koncert Teleo, wspierany przez Miasto Gorlice i Gorlickie Centrum Kultury, odbędzie się już 6 czerwca na gorlickim Rynku. Pragnieniem całego zespołu jest, aby ten  występ zainicjował kolejne coroczne koncerty uwielbienia w Gorlicach. Jak sami piszą chcą promować muzykę chrześcijańską oraz zachęcić ludzi do czynnego Wielbienia Boga poprzez śpiew, taniec i wspólną modlitwę.

Wkrótce więcej informacji o zbliżającym się koncercie!