Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Oferta pracy

Treść

Na prośbę firmy STEMIK SP. z o.o. publikujemy ofertę pracy na stanowisku NARZĘDZIOWIEC.

STEMIK SP. z o.o. długoletni producent wyrobów ze stali na rynki eksportowe i rynek krajowy w związku z rozwojem swojej działalności,
poszukuje rzetelnych pracowników na stanowisko: NARZĘDZIOWIEC.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie narzędzi do obsługi maszyn do spawania i tłoczenia
  • konserwacja, naprawa ostrzenie narzędzi tocznych i spawalniczych
  • obróbka metalu
  • ew. obsługa wózka, szlifierki, frezarki, tokarki

Wymagania:

  • przygotowanie zawodowe w zakresie: ślusarstwa (toczenie, frezowanie, szlifowanie)
  • min. podstawowa wiedza z zakresu obróbki metalu różnymi metodami

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Dokumenty aplikacyjne na w/w stanowiska należy składać osobiście w biurze Spółki Stemik, 38-333 w Klęczanach k. Gorlic
lub e-mailem: stemik@stemik.com.pl

Tagi