Burmistrz Rafał Kukla w „10” najlepszych włodarzy w Polsce

Dzisiaj poznaliśmy wyniki ogólnopolskiego rankingu Dziennika Gazety Prawnej „Perły Samorządu”. Z radością informujemy, że w kategorii „najlepszy włodarz” w miastach do 100 tys. mieszkańców burmistrz Rafał Kukla zajął wysokie szóste miejsce.
Dyplom za zdobycie wyróżnienia w rankingu Perły samorządu.
Cieszę się, że działania podejmowane w naszym mieście zostały docenione przez Kapitułę. Zajęcie tak wysokiego miejsca w rankingu to dla mnie duże wyróżnienie i stanowi ogromną motywację do dalszej pracy nad poprawą jakości życia mieszkańców i rozwojem całego miasta. – mówi burmistrz Rafał Kukla.

Ranking Perły Samorządu organizowany jest przez Dziennik Gazeta Prawna przy współpracy merytorycznej firmy Deloitte. Jego głównym celem jest wyłonienie gmin oraz miast, które wyróżniają się nowatorskimi pomysłami i zaangażowaniem w sprawy mieszkańców oraz których działania stanowią prawdziwy wzór dla innych. Nagrody przyznawane są w czterech kategoriach: gmina wiejska, gmina miejsko-wiejska, miasto do 100 tys. mieszkańców oraz miasto powyżej 100 tys. mieszkańców. W każdej kategorii oceniono osobno: najlepszą gminę i najlepszego włodarza.
Dyplom dla Rafała Kukli.
Udział w rankingu jest bezpłatny, a nad właściwym przebiegiem konkursu czuwa Kapituła złożona z ekspertów ds. samorządu terytorialnego, ze świata nauki, biznesu oraz dziennikarzy Dziennika Gazeta Prawna.

Tagi