„Powrót ze szpitala. Co dalej?”
Treść
Fundacja Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Wyjdź z Domu” zaprasza na spotkanie informacyjno - szkoleniowe pn. „Powrót ze szpitala. Co dalej?”.
Spotkanie skierowane jest do rodzin i opiekunów osób niesamodzielnych.
Kiedy? 8 lipca 2026 r., godz. 16.30
Gdzie? Budynek Sokoła, ul. Jagiełły 5, Gorlice
Prowadzący: Katarzyna Juruś-Orlewska, Anna Rafa, Anna Kurylak oraz Agnieszka Pyzik
Wstęp bezpłatny!
Źródło: Fundacja Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Wyjdź z Domu”